بهره برداری از داده های بیوبانك نقشه برداری مغز ایران در رویدادی بین المللی

بهره برداری از داده های بیوبانك نقشه برداری مغز ایران در رویدادی بین المللی در نخستین رویداد بازی با داده های واقعی که از طرف دانشگاه بوعلی سینای همدان در حال برگزاری است، 15 تیم از بیوبانک نقشه برداری مغز ایران استفاده کردند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، بیوبانک نقشه برداری مغز ایران (IBMB) در نخستین رویداد "بازی با داده های واقعی(ISI)" جزو سه تیم ارائه دیتابیس به شرکت کنندگان بود.
بیوبانک نقشه برداری مغز ایران در سال ۹۷ توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز افتتاح شد و شامل داده های تصاویر MRI و سیگنال های مغزی و همین طور آزمون های ارزیابی شناختی است.
در این مسابقه که از ۱۱ آذرماه آغاز به کارکرده و همچنان ادامه دارد، از سه بانک داده بیوبانک نقشه برداری مغز ایران، داده های بیمه ای بیمه دی و داده های دینامیک مولکولی پروتئین ها دانشگاه لوند، سوئد برای ارائه به شرکت کنندگان استفاده شد تا از بین این سه دیتابیس یک مورد را انتخاب و برمبنای موضوع، تحلیل و رقابت خودرا شروع کنند.
از میان ۵۴ گروه ۱۵ تیم موضوع را از دیتاهای بیوبانک انتخاب کردند و به تحلیل های آنها پرداختند و عملکرد بهتری در مقایسه با سایر گروه ها داشتند که داوری این نتایج در وب سایت (https: //sdat.ir/fa/playdata) این رویداد موجود است.
این مسابقه توسط مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا همدان و تحت حمایت مالی تیم تحلیل علمی داده ها و موسسه بین المللی آمار در حال برگزاری است.
در دنیا داده هایی از منابع مختلفی تولید شده اند و چنین داده هایی به ما کمک می کنند تا دنیای بهتری داشته باشیم. سازمان ها و شرکت ها، آماردانان و تحلیل گران داده را استخدام می کنند تا با کمک آنها تجارتشان را بهبود بدهند.
برمبنای اعلام روابط عمومی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، برگزارکنندگان رویداد به همراه متولیان داده های مسابقه در وبینار ۱۱ دی ماه به صورت کامل و جامع اهداف و فرایندهای مسابقه شامل نحوه شرکت، نحوه تهیه گزارش و نوع داده ها را تشریح کردند.1399/11/12
14:17:57
1090
0.0 / 5
تگهای خبر: بانك , دانشگاه , سازمان , سایت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب