زمان برگزاری بیست وچهارمین سمینار آنالیز ریاضی مشخص شد

زمان برگزاری بیست وچهارمین سمینار آنالیز ریاضی مشخص شد سایت امن: بیست وچهارمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن، خرداد 1400 انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن با هدف تقویت ارتباط بین اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان به شاخه های گوناگون آنالیز ریاضی و همین طور بمنظور گسترش مرزهای این بخش از دانش ریاضی و تبادل نظر در زمینه های مختلف آنالیز، فعالیت خودرا از سال ۱۳۵۷ آغاز نموده و تا حالا به صورت ادواری تشکیل شده است.
بیست وچهارمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن که مقرر بود در ۱۳و ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شود، به سبب شیوع ویروس کرونا در ایام پنجم و ششم خرداد ۱۴۰۰ در گروه ریاضی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قروین و به صورت برخط (آنلاین) برای نخستین بار در تاریخ این سمینار برگزار می شود.
باتوجه به برگزاری برخط این سمینار، شرایطی فراهم گشته است که شرکت کنندگان داخل و خارج از کشور بتوانند در این سمینار شرکت نمایند و بر غنای علمی آن بیفزایند. کمیته برگزاری، ضمن دعوت از پژوهشگران، دانشجویان و اساتید گرانقدر جهت شرکت در بیست وچهارمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن، اعلام نموده است که باتوجه به دعوت های به عمل آمده از پژوهشگران برجسته بین المللی، تا حالا پژوهشگران زیر برای سخنرانی اعلام آمادگی کرده اند.

Mohamed Amine Khamsi، University of Texas at El Paso، USA
Amir Moradifam، University of California، Riverside، USA
بنا بر اعلام انجمن ریاضی ایران، فهرست تکمیلی سخنرانان مدعو متعاقبا اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/10/21
13:56:04
1159
0.0 / 5
تگهای خبر: آنلاین , پژوهش , دانشگاه , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب