از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم؛

كتابچه طرح های صنعتی برگزیده سال ۹۹ منتشر گردید

كتابچه طرح های صنعتی برگزیده سال ۹۹ منتشر گردید سایت امن: کتابچه معرفی طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور در سال ۱۳۹۹، به همت دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، نقش پژوهش و فناوری در توسعه جوامع هر روز بیشتر می شود و با عنایت به نقش آفرینی دانشگاه ها در این موضوع، ضرورت ارتباط آنها با صنایع و دستگاههای اجرایی در سالهای اخیر بیشتر از پیش پررنگ شده است. در این راه اهمیت مستندسازی و معرفی دستاوردهای دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور بیشتر از پیش به چشم می آید.

بر مبنای اعلام وزارت علوم، بنابراین دفتر ارتباط با جامعه و صنعت هر ساله مبادرت به شناسایی و تدوین قراردادهای برگزیده دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور کرده است و مجموعه طرح ها و دستاوردهای حاصله را منتشر می کند. امسال با عنایت به پیگیری های صورت گرفته نزدیک به ۱۲۰ طرح از دانشگاه ها و پژوهشگاه ها توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمع آوری شده که ماحصل آن در مجموعه حاضر تدوین شده است. طرح ها و دستاوردهای عرضه شده تنها گوشه ای از هزاران طرح تحقیقاتی جاری در دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور هستند که امید است همه آنها به تدریج در کشور مورد بهره برداری قرار گیرند.

منبع:

1399/09/30
14:08:09
1064
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب