دو طرح كلان ملی در راه پیشرفت

دو طرح كلان ملی در راه پیشرفت سایت امن: دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری از پیشرفت قابل توجه دو طرح کلان ملی آگاهی داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا عبدالحسین رحیمی در حاشیه یکصد و نود و هفتمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه در این نشست سه موضوع در دستور کار قرار گرفت، اضافه کرد: ارائه پیش نویس سند توسعه علم و فناوری و نوآوری استان بوشهر ارائه و قرار شد این سند بعد از اصلاح برخی موارد در پروسه تایید نهایی قرار گیرد.
وی با اشاره به ارائه گزارش پیشرفت قابل توجه از دو طرح کلان ملی، تصریح کرد: در این نشست گزارشی از توفیقات دو طرح کلان ملی ارائه شد که نشان از پیشرفت قابل توجه آنها داشت.
رحیمی "تولید میکرو آلک ها و محصولات جانبی آن" و "طراحی و پیاده سازی زنجیره سنگ سیلیس، تبدیل آن به پنل های خورشیدی و ایجاد نیروگاه های خورشیدی" را از عناوین این دو طرح کلان ملی نام برد و اظهار نمود: دارا بودن متقاضی طرح، مشخص بودن بهره برداران و نهادهای حامی مالی و همین طور مجری طرح از دلیلهای توفیقات این دو طرح کلان ملی است.
دبیر کل شورای عالی عتف، با اشاره به سومین دستور جلسه این کمیسیون، اشاره کرد: از طرف مرکز همکاریهای بین المللی ریاست جمهوری گزارشی از توانمندی هایی که می تواند در کنار پارک های علم و فناوری قرار گیرد تا این مراکز با بهره گیری از این زمینه ها بتوانند از ارتباطات بین المللی برای انجام تحقیقات و توسعه فناوری بهره ببرند، ارائه شد.
منبع:

1399/09/27
11:21:09
1121
5.0 / 5
تگهای خبر: ارتباطات , توسعه , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب