توسط كاركنان و فعالان محیط زیست؛

ائتلاف بین المللی برای اعتراض به آمازون شكل گرفت

ائتلاف بین المللی برای اعتراض به آمازون شكل گرفت به گزارش سایت امن ائتلافی بین المللی از فعالان گرمایش زمین و كاركنان انبارهای كالای آمازون قصد دارند یك اعتراض آنلاین ضد شركت مذكور برپا كنند.به گزارش سایت امن به نقل از ورج، اعتراض مورد اشاره با عنوان «آمازون را مجبور به پرداخت کنید» برگزار می گردد. معترضان از مدیران آمازون خواسته اند تا شرایط کاری بهتری برای کارکنان خود فراهم نمایند و میزان انتشار گازهای گلخانه ای و به خصوص دی اکسید کربن را کاهش دهند تا از گرمایش روز افزون زمین، بالا آمدن آب دریاها و اقیانوس ها و تخریب محیط زیست جلوگیری شود.
این اعتراض ها در شرایطی رخ می دهد که کسب و کار شرکت آمازون به دلیل شیوع کرونا و خانه نشینی مردم جهان رونق گرفته و این شرکت استخدام های جدیدی را شروع کرده و می خواهد نیروی کار خویش را در سرتاسر دنیا افزایش دهد.
در وبسایت حامیان این اعتراض آنلاین تصریح شده شرکت آمازون در جریان شیوع کرونا به یک شرکت چند تریلیون دلاری مبدل شده و جف بزوس مدیر عامل آن به نخستین فردی در طول تاریخ مبدل شده که میزان ثروت شخصی وی از ۲۰۰ میلیارد دلار فراتر می رود. اما کارگران آمازون باید جان خویش را در این شرکت به خطر بیندازند و اگر خواهان دریافت حقوق منصفانه شوند با تهدید و ارعاب مواجه می شوند.
معترضان خواهان افزایش دستمزد، پرداخت حقوق و مزایا در دوره بیماری و دریافت مجوز ایجاد اتحادیه کارگری هستند.
آنها همینطور از آمازون خواسته اند تا مانند خیلی از شرکتهای فناوری دیگر میزان انتشار گازهای گلخانه ای خویش را تا سال ۲۰۳۰ به صفر برساند، از همکاری با آن دسته از نیروهای پلیس و مقامات اداره مهاجرت که از نژادپرستی حمایت می کنند، خودداری کند و در همه کشورهایی که در آنها فعالیت اقتصادی دارد به صورت کامل مالیات بپردازد.


منبع:

1399/09/09
23:09:48
1175
5.0 / 5
تگهای خبر: آنلاین , سایت , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب