هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت هم مجازی شد

هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت هم مجازی شد به گزارش سایت امن هفدهمین كنفرانس بین المللی مدیریت از ۱۷ تا ۱۹ آذر به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و به صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر بهروز دری، رئیس هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت به تشریح جزئیات هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پرداخت و اضافه کرد: کنفرانس بین المللی مدیریت، پیشینه ای غنی از تلاشهای علمی و پژوهشی در سالیان متمادی کارنامه ای درخشان و اثرگذار در رشد و توسعه‌ی علوم مدیریت در کشور به جا گذاشته است. این کنفرانس عرصه های متنوعی از موضوعات مدیریتی، متناسب با دیسیپلین های دانشگاهی را بعنوان زمینه مطالعات و بررسی های علمی هدف‎گیری کرده و بستر و زمینه مناسبی را برای تضارب آراء اندیشمندان و اصحاب حرفه فراهم نموده است. پیشینه غنی برگزاری کنفرانس، جامعه علمی مدیریت کشور را از پایگاهی علمی و پژوهشی برای عرضه نظریات و رویکردهای اندیشمندانه جهت مواجهه با شرایط پیچیده جامعه برخوردار کرده است.
رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به لزوم برگزاری کنفرانس بین المللی مدیریت اظهار نمود: مدیریت دارای فلسفه و تفکر دیرینه ای است. در عرصه‌ی وسیعی از حیات بشر، مدیران به چالش ها و خطرهای زیادی پاسخ داده اند. تفکر مدیریت از سازمان بعنوان ابزاری برای ایجاد جوامع پایدار بهره برده و اشکال جدیدی برای توسعه کسب و کار عرضه کرده است. تفکر مدیریت دارای تاریخچه ای غنی است که خیلی از اندیشمندان علوم مختلف درباره‌ی آن از آراء و نظریات مختلف برخوردار می باشند. رشد و توسعه علوم گوناگون در تنگاتنگ تعاملات جهانی، علم مدیریت را در آستانه‌ی بلوغ و شکوفایی قرار داده است.
دری تصریح کرد: اندیشمندان و نظریه پردازان علوم مدیریت در تکاپوی راهکارهایی برای پاسخ نیازهای جامعه هستند. تلاش اندیشمندانه اصحاب و پیروان تفکر علمی مدیریت در کشور، نیازمند تعامل روز افزون برای کمک به ایجاد جامعه ای همراه با کاهش مشکلات و موانع پیشرفت با هدف گیری جامعه ای متعالی و ارزش مدار است. جامعه علمی مدیریت در کشور بعنوان یک سامانه علمی هدفمند و پاسخگو به نیازهای جامعه، بیشتر از پیش نیازمند انسجام و یکپارچگی برای کشف راهکارها و چاره ها در مواجهه با مسائل و مشکلات پیش رو است.
رئیس هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت، ضمن اشاره به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی خاطرنشان کرد: درحالیکه شرایط موجود حاکم در جهان ناشی از پدیده ویروس کرونا (کووید ۱۹) محدودیت هایی جدی برای برگزاری تجمعات علمی بوجود آورده است، با رعایت و ملاحظه پروتکل ها و مقررات ذیربط، کنفرانس با برخورداری از نگاه عمیق جامعه به کسب راهکارها برای عبور از موانع، فضایی مجازی برای انعکاس آراء و نظرات اندیشمندان علوم مدیریت در چارچوب عرضه مقاله، سخنرانی علمی، برگزاری پنل تخصصی و کارگاه فراهم نموده است.
دکتری دری، از برگزاری پنل های تخصصی با محوریت کرونا در کنفرانس بین المللی مدیریت اطلاع داد و اضافه کرد: دبیرخانه کنفرانس تابحال پذیرای بیشتر از ۴۰۰ مقاله علمی، دهها سخنرانی، پنل تخصصی با محوریت مسائل روز و بخصوص موضوعات در رابطه با کرونا و هم کارگاههای دانش و مهارت افزایی در حوزه های مختلف مدیریتی است. دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی و انجمن علوم مدیریت ایران با برخورداری از مشارکت و حمایت معنوی دانشگاههای تراز اول کشور و برخی نهادها و بنیادهای تخصصی و حرفه ای که در تقویت و غنای علمی و پژوهشی کنفرانس نقش اساسی برعهده دارند، همراه با بیشتر از ۲۰۰ عضو هیات علمی داخل و خارج کشور کنفرانس را برگزار خواهد نمود.
رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی با برشمردن محورهای کنفرانس اظهار نمود: مدیریت استراتژیک و آینده پژوهی، اندیشه ها و نظریه های نوین در تحولات مدیریتی، بازاریابی، ارتباطات و بین المللی شدن بنگاه های اقتصادی، توسعه شرکتهای دانش بنیان بر تحولات اقتصادی، توسعه پایدار، اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی، حکمرانی و رهبری کارآمد و خط مشی گذاری با رویکرد تطبیقی، فناوری اطلاعات و هوشمندسازی مدیریت، مدیریت عملیات و جهش تولید، مالی، بیمه بانکداری، مدیریت دانش و تجربه، منابع انسانی، سرمایه فکری و رفتار سازمانی در سازمانهای پیشرو، مدل سازی و تصمیم گیری در شرایط ناپایدار و آشفته و کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار ایران محورهای این کنفرانس هستند.1399/09/05
13:27:33
1309
5.0 / 5
تگهای خبر: ارتباطات , بانك , پژوهش , تخصص
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب