رئیس پارك فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشكی ایران انتخاب شد

رئیس پارك فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشكی ایران انتخاب شد دكتر سید عباس متولیان برای دو سال آینده، رئیس پارك علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشكی ایران شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر جلیل کوهپایه زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر سید عباس متولیان، معاونت تحقیقات و فناوری این دانشگاه را بعنوان رئیس پارک علم و فناوری سلامت این دانشگاه انتخاب کرد.

تشکیل شورای پارک و اداره امور پارک طبق اساسنامه، تنظیم نظام نامه پارک بخصوص شفاف سازی فرایندهای جذب، قرارداد و استقرار شرکت ها، پیگیری امور اجرایی در بهره برداری و راه اندازی هر چه سریعتر فضاهای اختصاص یافته به پارک، تنظیم بودجه سالیانه و تهیه گزارش های مالی برای عرضه به هیئت امنای پارک و تلاش در جلب حمایت بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و صندوق های پشتیبانی از فناوری در توسعه پارک از مأموریت های برشمرده در متن ابلاغ رئیس پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران همینطور در این ابلاغیه ضمن اشاره به اهمیت جلب همکاری افراد توانمند و هماهنگی با ذی نفعان داخل و خارج از دانشگاه برای انجام مأموریت ها، ابراز امیدواری کرد تا دکتر متولیان با استعانت از خداوند متعال درانجام مأموریت های محول شده در راه تحقق اقتصاد دانش بنیان در کشور موفق باشد.
منبع:

1399/09/03
23:27:19
1289
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب