مدیر بنیاد مصطفی(ص):

حجت الاسلام اژه ­ای عمر گران­بهای خودرا خرج خدمت به رشد علم و فناوری كرد

حجت الاسلام اژه ­ای عمر گران­بهای خودرا خرج خدمت به رشد علم و فناوری كرد سایت امن: مهدی صفاری­ نیا، مدیر بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای، نماینده رهبر معظم انقلاب در امور دانشجویان اروپا و آمریكا و عضو جامعه خادم ­المصطفی(ص) را به دنبال مبتلاشدن به كرونا تسلیت گفت.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد مصطفی(ص)، مهدی صفاری­ نیا، در پیامی درگذشت حجت الاسلام اژه ای، عضو هیئت موسس صندوق سرمایه ­گذاری و موقوفات جایزه مصطفی(ص) و عضو جامعه خادم المصطفی(ص) را به جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت گفت.
صفاری ­نیا در این پیام نوشت:
"تاریخ علم شاهد نقش برجسته بزرگان علم است. نقشی که مقام علم را نزد جامعه محبوب تر می­ کند و مقام عالم را والاتر می ­نماید. مرحوم اژه ­ای عمر گران­بهای خودرا خرج خدمت به رشد علم و فناوری کرد. جامعه از تاثیرات تلاش ایشان در این عرصه تا سال ­های سال منتفع خواهد بود و باقیات ­الصالحاتی برای ایشان خواهد شد.
خدمات خالصانه و ماندگار حجت­ الاسلام اژه­ ای در جامعه خادم المصطفی(ص) در شکل­ گیری اندیشه وقف علمی در بنیاد مصطفی(ص) موثر بوده است و همراهی و راهبری خردمندانه ایشان در فعالیت ­های این بنیاد همیشه سبب دلگرمی بوده است.
ان­شاالله خداوند متعال و اولیای معصوم علیهم السلام میزبان ایشان باشند که عمر خویش را متواضعانه برای تربیت صحیح و متوازن فرزندان این کشور خصوصاً دستگیری از استعدادهای محروم آن، صرف کردند."
مرحوم اژه ای پنجم فروردین ۱۳۲۷ در اصفهان به دنیا آمد. او به جز تحصیلات حوزوی، تحصیلات دانشگاهی تا سطح دکتری داشت و داماد شهید آیت الله سید محمد بهشتی است. حجت الاسلام اژه ای به دنبال مبتلاشدن به کرونا در سن ۷۲ سالگی درگذشت.
منبع:

1399/08/26
15:07:20
1026
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب