با امضای تفاهم نامه ای محقق می شود

برنامه های درسی با علوم شناختی بهینه سازی می شود

برنامه های درسی با علوم شناختی بهینه سازی می شود سایت امن: همكاریهای علمی - آموزشی و استفاده از آموزه های علوم شناختی در بهسازی برنامه های درسی با امضای تفاهم نامه ای میان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی كشور توسعه می یابد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مجید نیلی احمدآبادی، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور، اظهار داشت: توجه به کودکان و نوجوانان و توسعه توانمندی های شناختی آنان یکی از اهداف و سیاست های این ستاد است و انعقاد این تفاهم نامه همکاری نیز برای تحقق این برنامه است.
نیلی افزود: امید است بوسیله هم افزایی نیروها و بکارگیری تخصص دو جانبه، زمینه بالندگی قابلیت ها و ظرفیت های شناختی کودکان و نوجوانان فراهم و با ایجاد بسترهای لازم ضمن تقویت توانمندی های شناختی کودکان و نوجوانان از بروز افت کارکردهای شناختی در بین آنان جلوگیری شود.
حسن ملکی، رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور نیز با اشاره به پیچیده بودن ماهیت تربیت، استفاده از یافته های علوم مختلف به ویژه دانش شناختی را برای غنی سازی حوزه نظر و عمل در تعلیم و تربیت اقدامی ضروری دانست.
برمبنای اعلام معاونت علمی، وی همین طور خواهان بهره گیری از دانش و تخصص و توانمندی های ستاد توسعه علوم شناختی در بهبود امر تعلیم و تربیت شد.
منبع:

1399/08/25
12:44:07
1087
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تخصص , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب