برای اولین بار؛

2 مسافر سفر با هایپرلوپ را تجربه كردند

2 مسافر سفر با هایپرلوپ را تجربه كردند سایت امن: برای اولین بار سیستم حمل و نقل سریع السیر ویرجین هایپرلوپ با حضور دو مسافر آزمایش شد و آنها مسافتی 500 متری را در چند ثانیه طی كردند.


به گزارش سایت امن به نقل از رویترز، پروژه هایپرلوپ متعلق به ریچارد برانسون برای اولین بار سیستم حمل و نقل سریع السیر با کپسول های معلق را با حضور ۲ نفر آزمایش کرد.
این یک تست ایمنی کلیدی برای فناوری است که احیانا برای حمل و نقل انسان و محموله های باری استفاده می شود. طی این آزمایش که در تاسیسات آزمایشی این شرکت در ایالت نوادا آمریکا انجام شد، جاش گیگل(مدیر ارشد فناوری هایپرلوپ) و سارا سانچیان( مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ) حضور داشتند و جابه جایی با سرعت ۱۷۲ کیلومتر برساعت را تجربه کردند.
به نوشته وب سایت اینورس، در این سفر کوتاه آزمایشی مسافران طی چند ثانیه یک مسافت ۵۰۰ متری را طی کردند.
در این سیستم از تعلیق مغناطیسی برای سفر بی سر و صدا و سریع استفاده می شود و سفر بین نیویورک تا واشنگتن فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد.
این شرکت قبلا در سایت آزمایشی خود در نوادا ۴۰۰ تست بدون حضور مسافر انجام داده است. مقرر است در هایپرلوپ لس آنجلس کپسول های معلق مسافران و محموله ها را در لوله های حامل خلا با سرعت ۹۶۶ کیلومتر برساعت یا سریع تر جابه جا کنند.منبع:

1399/08/19
15:14:26
1519
5.0 / 5
تگهای خبر: سایت , شركت , فناوری , وب سایت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب