حمایت صندوق نوآوری از طرح های حوزه قالب های پرسكاری صفحات فلزی

حمایت صندوق نوآوری از طرح های حوزه قالب های پرسكاری صفحات فلزی سایت امن: با انتشار فراخوان صندوق نوآوری و شكوفایی، شركت های دانش بنیان و فناوری برای ارائه راهكارهای فناورانه در زمینه طراحی و ساخت قالب پروگرسیو برای كانتورهای فلزی دعوت شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، طی انتشار فراخوانی گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه چاره فناورانه در زمینه طراحی و ساخت قالب پروگرسیو برای کانتورهای فلزی تا اول آذر ماه جاری می توانند پروپوزال خودرا بوسیله سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی نموده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش بنیان و بعد از آن گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد نیاز این شرکت ها را شناسایی می کند.
در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در چارچوب این قرارداد تا ۷۰ درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهدنمود. این مبلغ بطور مرحله ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می گیرد.
هدف اصلی از انجام این پروژه تحقیقاتی بین رشته ای، طراحی و ساخت قالب پروگرسیو برای کانتورهای فلزی(سرسیم یا ترمینال) مورد استفاده در قطعات و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است. در فاز نخست این پروژه تحقیقاتی، باید قالب پروگرسیو طراحی شده و مدل و نقشه آن ایجاد شود.
سپس باید قالب پروگرسیو مونتاژ و ساخته شده و سپس پوشش مناسب بر قطعات قالب اعمال شود و جهت صحه گذاری هندسی و ابعادی، نمونه اولیه تولید شود.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند تا اول آذرماه جاری پروپوزال خودرا در چارچوب فایل WORD بوسیله سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند.
به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مجموعه قالب پروگرسیو یا چند مرحله ای یکی از انواع این قالب ها است که در این روش از نوار ورق برای تولید قطعه ای تمام شده استفاده می شود. در این نوع قالب ها نوار ورق بین ایستگاه های مختلف مرحله به مرحله حرکت می کند و در هر ایستگاه فرآیندی خاص مثل برش، خم و کشش بر روی آن انجام می گیرد. با انجام این مراحل قطعه کار به صورت تدریجی به شکل مطلوب در می آید و در نهایت از نوار تغذیه جدا می شود.
منبع:

1399/08/14
21:24:32
1593
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب