انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری اعلام كرد

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش اخلاق و فرهنگ شهرنشینی

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش اخلاق و فرهنگ شهرنشینی انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری، بر حسب نیاز جامعه و شرایط اجتماعی موجود، همایش و نشست علمی ˮاخلاق و فرهنگ شهرنشینیˮ را در بهمن ماه جاری برگزار می نماید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این همایش قبل از این قرار بود در خرداد ماه سال جاری اجرا شود که به سبب گسترش ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن، برگزاری همایش به بهمن ۹۹ موکول شد.

گرچه ویروس کرونا نتایج تأثر برانگیزی برای بشریت و ایران داشته است، اما بررسی نتایج منفی و مثبت ناشی از بروز این ویروس و تأثیرگذاری آن بر گذران زندگی شهرنشینی، دست مایه بسیار ارزشمندی است تا پژوهشگران و پژوهشگران کشور، تبعات و مؤلفه های مهم انسانی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حقوقی این واقعه مهم را توصیف و تبین کنند.

کلیه اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، کارشناسان و صاحبنظرانی که تا حالا موفق به ارسال آثار خود نشده اند، می توانند چکیده ها و مقاله های خودرا حداکثر تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ در سایت همایش به آدرس congress.iranethics.ir بارگذاری کنند.

چکیده ها و مقاله های تأیید شده در همایش و چاپ کتاب مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

بر طبق اعلام انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری، باتوجه شرایط و پروتکل های بهداشتی موجود، برگزاری همایش بصورت نیمه حضوری و مجازی خواهد بود.
1399/08/02
21:20:44
1510
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , سایت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب