عرضه بسته خدمتی در 3 حوزه از جانب معاونت علمی

عرضه بسته خدمتی در 3 حوزه از جانب معاونت علمی از جانب مركز شركت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسته خدمتی در سه حوزه فناوری اطلاعات، مواد شیمیایی و پلیمری و همینطور شركت های حوزه گاز، نفت و پتروشیمی عرضه می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، خیلی از شرکت ها در راه تولید محصولات خود با موانع متنوعی مواجه می شوند که بخش مهم و قابل توجهی از آنها فنی است.
مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حل این مشکل، یک بسته خدماتی در حوزه توسعه فنی محصولات، بوجود آورده است. بر مبنای چارچوب های تعیین شده، شرکت های دانش بنیانی که در این حوزه به کمک و مشاوره نیاز دارند، درخواست خویش را مطرح می کنند. این درخواست به ارزیابان خبره ای که با مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان همکاری می کنند، ارجاع داده می شود. این مشاوران خبره هم در تعامل با شرکت دانش بنیان تلاش می کنند با ارزیابی میدانی و برآورد ظرفیت و توان این شرکت، بهترین چاره فناورانه را در مورد توسعه فنی محصولات دانش بنیان به این شرکت عرضه کنند.
هم اکنون این بسته خدمتی در سه حوزه فناوری اطلاعات، مواد شیمیایی و پلیمری و همینطور شرکت های حوزه گاز، نفت و پتروشیمی عرضه می شود.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، بر مبنای پیشبینی های صورت گرفته در گام اول این طرح، شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، مواد شیمیایی و پلیمری و همینطور شرکت های حوزه گاز، نفت و پتروشیمی، می توانند از خدمات توسعه فنی محصولات بهره مند شوند. در ادامه این برنامه دیگر حوزه ها هم به این پنل خدماتی اضافه می شود.
منبع:

1399/08/01
12:42:40
1524
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب