توضیح عبدیان درباره وضعیت حضور علی كریمی

توضیح عبدیان درباره وضعیت حضور علی كریمی به گزارش سایت امن عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیت مذاكره با علی كریمی توضیحاتی عرضه داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیت بدهی های استقلال اظهار داشت: دو هفته پیش و در جلسه هیات مدیره، تقسیم کاری میان اعضای محترم هیات مدیره صورت گرفت و هر یک از اعضا وظیفه ای را برعهده گرفت. همه تلاش ما بر این بود تا بدهی های باشگاه استقلال همچون پول دیاباته، شفر، جپارف و... را تهیه نماییم و با پرداخت بدهی ها پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را باز نماییم. به همین خاطر آقای خلیل زاده به ترکیه رفتند تا پول شفر را به حسابش واریز نمایند و امروز هم بخش اول پول شفر پرداخت شده است. ان شاءالله در این هفته و نهایتا اوایل هفته بعد پول شفر به صورت کامل به حسابش واریز می شود.
وی درباره وضعیت علی کریمی هم اظهار داشت: علی کریمی احیانا فردا به تهران می آید. در این زمان به صورت تلفنی با کریمی و حضوری با مدیر برنامه هایش صحبت کرده ام. کریمی استقلال را دوست دارد و برای تیم خود زحمت زیاد کشیده است. ما هم پیشنهاد خویش را به او داده ایم و امیدواریم در نهایت اتفاقی رخ دهد که هواداران را خوشحال کند.
عضو هیات مدیره استقلال در انتها اضافه کرد: تمام دغدغه مسؤلان باشگاه این روزها حل مشکلات است تا استقلال پر قدرت وارد لیگ شود و با گرفتن نتایج خوب دل هواداران را شاد کند. در این راه هواداران واقعی استقلال می توانند با آرامش خود به استقلال کمک کنند. به دنبال تحریکات برخی هوادار نمای استقلال که در فضای مجازی به دنبال تخریب استقلال هستند نباشند و کمک کنند تا بتوانیم مشکلات استقلال را حل نماییم.1399/07/29
01:07:54
1686
5.0 / 5
تگهای خبر: فضا
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب