از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی صادر شد،

فراخوان شناسایی استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی

فراخوان شناسایی استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی فراخوان منتشر نمود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در این راستا، رویداد «دوشنبه های استارت آپی» حوزه تجهیزات پزشکی روز ۲۶ آبان ماه انجام خواهد شد. بر این اساس استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه که مشتاق جذب سرمایه گذار هستند می توانند تا شنبه ۱۷ آبان ماه تقاضای خودرا بوسیله تکمیل کاربرگ انتشار یافته اعلام و کاربرگ تکمیلی را به آدرس ایمیل demoday@inif.ir ارسال نمایند.
بر طبق این گزارش، جذب استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشکی بوسیله این فراخوان امکانپذیر است و باتوجه به ظرفیت محدود برای حضور، اولویت با کسانی است که زودتر کاربرگ تکمیل شده را ارسال نمایند.
لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در امتداد ماموریت خود در خصوص تامین مالی توسعه فناوری و خصوصاً فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در چارچوب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را آغاز نموده است.
در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خودرا به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تامین می کند.
هر دوشنبه استارت آپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می شود که هر دوشنبه، تنها استارت آپ ها و طرح های همان حوزه معرفی شوند. سرکار خانم صلح خواه با شماره تلفن ۴۲۱۷۰۶۲۳ بعنوان مسئول برگزاری «دوشنبه های استارت آپی»، در روزها و ساعات اداری پاسخگوی سوالات درباره این رویداد خواهد بود.1399/07/25
15:51:12
1180
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب