فراخوان توسعه ایده برای پژوهشگران محیط زیست و مهندسی

فراخوان توسعه ایده برای پژوهشگران محیط زیست و مهندسی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی حوزه های فنی و مهندسی، محیط زیست، تغییرات اقلیم و سلامت را منتشر نمود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این ششمین فراخوان صندوق برای پشتیبانی از فناوران و پژوهشگران کشور این حوزه است. پژوهشگران از آغاز مهرماه سالجاری تا ۱۵ آذر ماه برای ارسال طرح های پژوهشی خود فرصت دارند. طرح های ارسال شده بعد از داوری و ارزیابی برای حمایت مصوب می شوند.
در مجموع فراخوان های چهارم و پنجم کارگروه های فنی و مهندسی و محیط زیست، تغییرات اقلیم و سلامت ۴۹۵ طرح تحقیقاتی به صندوق ارسال شد که تا کنون ۱۴۷ طرح مصوب شده است و مابقی هم در حال بررسی هستند.
بر طبق این گزارش، کارگروه های گوناگونی مانند علوم پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم و علوم زیستی، هنر و معماری، مدیریت و علوم اقتصادی، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم در صندوق فعال می باشند. هر کارگروه در طول سال ۳ فراخوان برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی محققان کشور منتشر می کند تا با ایجاد فضایی رقابتی زمینه مناسبی برای فعالیت پژوهشگران فراهم گردد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رجوع کنند.
منبع:

1399/07/07
14:23:33
1826
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , توسعه , سایت , فضا
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب