سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو به علت كرونا لغو شد

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو به علت كرونا لغو شد سایت امن: بر مبنای اعلام ستاد توسعه فناوری نانو هرچند برنامه ریزی های زیادی برای برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو انجام شده بود، اما با عنایت به انتشار كرونا در كشور و به منظور اطمینان از سلامت كامل مخاطبان، نمایشگاه سالجاری لغو شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری نانو اعلام نمود: "علیرغم برنامه ریزی ها و تلاشهای صورت گرفته که از آغاز سالجاری برای برگزاری هرچه بهتر سیزدهمین دوره این نمایشگاه که با امید بهبود شرایط شیوع بیماری کرونا آغاز شد، متاسفانه این امر محقق نشد و با عدم کاهش شیوع این بیماری و شمار مبتلایان در بازه زمانی کنونی مواجه هستیم. این مورد سبب ایجاد تردید در اطمینان کامل از سلامت مخاطبان و مشارکت کنندگان این نمایشگاه که سرمایه های اصلی این حوزه از فناوری است، شده است، بنابراین با توجه به شرایط موجود و همکاری با بخش های مختلف کشور همچون ستاد ملی کنترل بیماری کرونا که در جهت کنترل این بیماری تلاش می کنند، ستاد اجرایی این نمایشگاه تصمیم بر عدم برگزاری این دوره از نمایشگاه را گرفته است.
بدیهی است متعاقب عادی شدن شرایط در صورت امکان تاریخ برگزاری نمایشگاه به طور رسمی اعلام خواهد شد.
همینطور مشارکت کنندگان این نمایشگاه که مبادرت به دریافت غرفه در نمایشگاه کرده اند، جهت بازپرداخت وجوه با دبیرخانه تماس بگیرند."
منبع:

1399/06/29
15:10:53
1853
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , فناوری , محقق , نانو
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب