راهیابی ۴۰۸ نفر به مرحله دوم یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو

راهیابی ۴۰۸ نفر به مرحله دوم یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو به گزارش سایت امن ۴۰۸ نفر از بین ۱۰۵۰۰داوطلب، توانستند نمره حدنصاب برای ورود به مرحله دوم المپیاد دانش آموزی نانو را كسب كنند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، آزمون مرحله اول یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو با موفقیت، روز سه شنبه ۴ شهریورماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی در سایت باشگاه نانو برگزار گردید.
با عنایت به شیوع کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همینطور برای حفظ سلامتی داوطلبان، آزمون مرحله اول یازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری به صورت مجازی برگزار گردید. این تصمیم در جهت هماهنگی با سایر نهادهای ذیربط در کشور اتخاذ شده بود. زمان برگزاری مرحله دوم متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
قبل از برگزاری آزمون اصلی، سه آزمون آزمایشی هم به منظور آمادگی داوطلبان برای حضور در رقابت اصلی به صورت مجازی در مردادماه برگزار گردید.
بنابر اعلام پایگاه خبری فناوری نانو ایران، المپیاد دانش آموزی نانو رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است و در جهت تفاهم‏نامه میان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، امسال با همکاری و هماهنگی این دو نهاد برگزار شده است.
منبع:

1399/06/07
13:47:34
1948
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , سازمان , سایت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب