موفقیت ۷۰ درصدی مذاكرات سرمایه گذاری در اینوتكس ۲۰۲۰

موفقیت ۷۰ درصدی مذاكرات سرمایه گذاری در اینوتكس ۲۰۲۰ 70 درصد جلسات (350 جلسه) بخش كافه سرمایه نمایشگاه اینوتكس 2020 با موفقیت به دور بعدی مذاكرات راه یافتند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، یکی از بخش های مهم نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه بصورت مجازی برگزار شد، «کافه سرمایه» بوده است.
این رویداد فرصت ویژه برای صاحبان شرکت های نوپا و استارتاپ ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران بود.
این رویداد، جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپهای برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارتاپها به فرصت ارائه طرح های خود به شبکه سرمایه گذاران دست پیدا کردند.
در این رویداد ۲۵ استارتاپ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند.
نحوه برگزاری این رویداد بدین صورت طراحی شده بود که نماینده هر شرکت یا سرمایه گذار، در اتاق اختصاصی خود بصورت آنلاین حاضر شده و استارتاپها در مدت زمان مشخص به صورت خصوصی خودرا به آنها معرفی می کردند.
در این جلسات خصوصی، سرمایه گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارتاپها پرداختند و در صورت علاقه مندی به طرح ها و تمایل به سرمایه گذاری روی آنها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارتاپها را مطرح نمودند.
در نخستین روز از کافه سرمایه تعداد ۷۰ جلسه خصوصی آنلاین، بین استارتاپها و سرمایه گذاران انجام شد و در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارتاپها و سرمایه گذاران به بیش از ۱۰۰ جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری ۱۸۰ جلسه سرمایه گذاری بودیم.
در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۰، مجموعا ۳۵۰ جلسه سرمایه گذاری تنظیم و انجام شد.
در این رویداد، استارتاپها از حوزه های مختلفی از قبیل BI، AI، IT، IOT، سلامت، آموزش، تولید محتوا، صنعت، پزشکی، گردشگری، کشاورزی، هنر، مد و پوشاک و مواد غذایی حضور داشتند.
محدوده مذاکرات، گفتگو پیرامون مسائلی شامل طرح کسب و کار و طرح مالی، میزان مشارکت و حدنصاب سهام، نحوه مدیریت شرکت، نحوه تامین مالی و تمام موضوعات مرتبط برای شکل گیری همکاری و سرمایه گذاری بود.
باتوجه به آمار به دست آمده از بازخورد سرمایه گذاران، ۷۰ درصد این جلسات (۳۵۰ جلسه) با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند که مقرر است جلسات بیشتری برای آنها تنظیم شود.1399/05/27
22:16:41
2224
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب