نیاز ۲ میلیاردی سرمایه گذاری خطرپذیر برای استارتاپ ها

نیاز ۲ میلیاردی سرمایه گذاری خطرپذیر برای استارتاپ ها به گزارش سایت امن معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی با اعلان اینكه برگزاری دوشنبه های استارتاپی منجر به سرمایه گذاری های خوبی در حوزه های مختلف فناوری شده است، اظهار داشت: به زودی اخبار خوبی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه سلامت دیجیتال اعلام خواهیم كرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دکتر سیاوش ملکی فر امروز در رویداد آنلاین دوشنبه های استارتاپی؛ حوزه کشاورزی با اعلان اینکه شیوع ویروس کرونا ویروس امکان ارتباط با همه استارتاپ ها، پژوهشگران و فناوران سراسر کشور را برای ما فراهم نمود، ابراز امیدواری کرد که صندوق نوآوری و شکوفایی بیش از پیش به این فناوران خدمت رسانی کند.
وی با اشاره به برگزاری پنجمین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه کشاورزی، اشاره کرد: یکی از سوالاتی که همیشه از ما می شود، این است که آیا با برگزاری این رویدادها امکان جذب سرمایه برای استارتاپ ها فراهم گشته است و پاسخ ما به آنها این است که این سرمایه گذاری ها صورت گرفته است.
ملکی فر جذب سرمایه در استارتاپ ها را نیازمند زمان و فرصت دانست و اظهار نمود: برمبنای برآوردهای انجام شده، استارتاپ ها نیازمند ۱.۵ تا ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری خطر پذیر هستند که تحقق آن نیازمند گفت و گو میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و ایجاد ادبیات مشترک میان آنها است.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه سلامت دیجیتال، تصریح کرد: نتایج مثبتی در زمینه سرمایه گذاری در این عرصه رخ داده است که به زودی اخبار نویدبخشی را اعلام خواهیم کرد.
وی کشاورزی را حوزه کلیدی برای کشور دانست و افزود: در هفته گذشته با برگزاری رویداد به هم رسانی کشاورزی، نیازمندی های این حوزه را برای شرکت ها و استارتاپ ها معرفی کردیم و کارگزاران صندوق نوآوری پیگیر نتایج این رویداد هستند.
وی با اعلان اینکه از ۵۲۰۰ شرکت دانش بنیان موجود در کشور، ۵۰۰ شرکت(۱۰ درصد شرکت های دانش بنیان) با برچسب کشاورزی فعالیت دارند، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این رویداد و حضور صندوق نوآوری، منجر به تزریق فناوری در حوزه نسبتا سنتی کشاورزی شود.
منبع:

1399/05/20
14:18:23
1996
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب