مایكروسافت جایزه های نقدی امنیتی خودرا ۳ برابر كرد

مایكروسافت جایزه های نقدی امنیتی خودرا ۳ برابر كرد مایكروسافت مبالغ در نظر گرفته شده برای جایزه نقدی خودرا سه برابر كرد و از اعطای مجموعاً 13.7 میلیون دلار پاداش برای افشای لطمه پذیری های نرم افزارهای خود در جولای سال 2019 آگاهی داد.به گزارش سایت امن به نقل از زد دی نت، برنامه اعطای جایزه مایکروسافت با هدف شناسایی مشکلات و حرفه های امنیتی برنامه های تولیدی مایکروسافت هر سال اجرا می شود و هدف از آن جلوگیری از سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان از این مشکلات است.
آخرین رقابت دراین زمینه از اول جولای سال ۲۰۱۹ تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰ در چارچوب ۱۵ برنامه جداگانه اجرا شد و در مجموع ۱۳.۷ میلیون دلار پاداش به متخصصان امنیتی مختلف اعطا شد. این در حالیست که سال قبل در مجموع ۴.۴ میلیون دلار پاداش در چارچوب این برنامه ها اعطا شده بود.
مایکروسافت دراین زمینه بیشتر از شرکت های فناوری بزرگ رقیب پاداش اعطا می کند. بعنوان مثال، کل رقم پرداخت شده توسط گوگل بابت اجرای رقابت مشابه ۶.۵ میلیون دلار بوده که تقریباً نصف مبلغ اختصاص یافته توسط مایکروسافت است.
مایکروسافت امسال شش برنامه جدید اعطای جایزه را در کنار برنامه های قبلی اجرا می کند و تاکنون بیش از هزار گزارش امنیتی را از بیش از ۳۰۰ محقق سایبری دریافت کرده است.

1399/05/15
22:18:47
2394
5.0 / 5
تگهای خبر: امنیت , تخصص , سایبر , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب