برگزاری ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی

برگزاری ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی به گزارش سایت امن سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد كه متقاضیان می توانند طرح های خویش را تا ۱۵ شهریورماه به این ایده بازار ارسال نمایند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، سومین ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی توسط دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجموعه ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با عنایت به لزوم های شناسایی فناوری های نوآورانه در حوزه فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی و پشتیبانی از آنها در جهت اجرایی سازی مبحث «جهش تولید» برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد توجه به اهمیت و نقش فرآورده های بهداشتی و آرایشی در سلامت و اقتصاد جامعه است.

مواد اولیه، فرمولاسیون، فناوری نانو، تکنولوژی، ماشین آلات(ساخت، کنترل، بسته بندی)، بسته بندی، لجستیک، مارکتینگ، فناوری های دیجیتال و خدمات از محورهای برگزاری این ایده بازار است.

با برگزاری این رویداد می توان کمک بزرگی به صنایع بهداشتی و آرایشی کشور در زمینه های تولید محصولات سلامت محور، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در تولید، تولید و بومی سازی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، کاهش هزینه های درمان جامعه با استفاده از محصولات و خدمات نوین و رونق تولید و اقتصاد کرد.

همچنین شناسایی افراد دارای فناوری و معرفی آنها به صنعت از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

برگزاری سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی زمینه پیوند میان صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت از یک سو و از طرفی ایجاد زیرساخت به منظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه صنایع بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی را فراهم می آورد.

بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر، انعقاد قرارداد تجاری سازی با فناور، ارتباط با جامعه سرمایه گذاران و بهره برداران و حمایت های معنوی و تسهیل در فرایندها و مجوزها از مزایای شرکت در این ایده بازار است.1399/05/07
15:13:01
2013
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب