سایبان چتری

سایبان چتری سایبان مغازه انواع مختلف دارد: سایبان كالسكه ای ، سایبان كالسكه ای ، سایبان پوششی ، سایبان دكوراتیو و غیره.


انواع سایبان

سایبان مغازه انواع مختلف دارد:
۱- سایبان بازویی
۲- سایبان فنری
۳- سایبان برقی
۴- سایبان کالسکه ای
۵- سایبان پوششی
۶- سایبان دکوراتیو
 
نوع اول که سایبان بازویی می باشد دو نوع است با سازه آلومینیمی یا سازه آهنی در سازه آلومینیمی بازوهای سازه از آلیاژ آلومینیوم بوده و پایه ها دایکاست قالبگیری شده است و پروفیل جهت هدایت آب باران در سایبان نصب می شود. که این نوع سایبان نوع زنجیری و بکسلی موجود می باشد. دراین نوع سایبان می توان از پارچه های مختلف استفاده نمود. سایبانی با پارچه دو رو مشمع ۶/۱۰گرم و یا پارچه دو رو مشمع در گراماژ۵/۵۰ و یا پارچه ۴/۱۰گرم استفاده نمود. که قیمت این نوع سایبان بستگی به نوع جنس ومتراژ پارچه وابعاد سایبان دارد.
سایبان بازویی از جنس پروفیل چون از اهن بجای آلومینیم استفاده می شود وبازوها هم دایکاست نمی باشد.به مراتب ارزانتر نسبت به نوع اول است. ومزیتی که نوع آلومینیمی دارد . سبکی سازه می باشد ومزیت دوم اینکه بازوها پس از مدتی زنگ نمی زند.
درمورد سایبان فنری.دراین نوع سایبان.بجای بکسل وزنجیر از نوعی فنر استفاده می شود. و قیمت این نوع سایبان هم بستگی به نوع سازه و نوع پارچه متغیر است
همانطور که گفتیم در این نوع سایبان از پارچه های وارداتی دو رو مشمع استفاده می شود. و در گراماژ های مختلف ۶/۱۰گرم و ۵/۵۰گرم و۴۱۰گرم. که این نوع پارچه ها دورو pvc بوده والیاف پلی استر از لابلای این نوع پارچه بافته شده است که این نوع پاچه صرفا مخصوص سایبان فنری و بازویی و برقی و گاهی به در خواست مشتری در سایبان کالسکه ای نیز مصرف دارد. و نوع دیگر پارچه که دراین نوع سایبان مصرف می شود پارچه فلکسی و یا بنر ۱۳.انس کره می باشد. که به جهت چاپ لوگو و تبلیغات بکار می رود. که این نوع پارچه معروف است به پارچه های کره ای باقابلیت چاپ انواع برندها و مقاوم بوده و ضدآب نیز می باشند.
سایبان کالسکه ای گذشته از زیبایی منحصر به فرد وپوشش بغل های سایبان وباقیمتی ارزانتر به مشتریان عزیز ارایه می شود.سازه این نوع سایبان از پروفیل بوده ونورد می شود .ووقتی ۹۰ درجه خم شد و حالت کالسکه به خود می گیرد و بعد از تخته کوبی وارد مرحله پارچه کوبی شده و اماده نصب می گردد. و قیمت نهایی این نوع سایبان درنهایت بستگی به قیمت پروفیل و پارچه مصرفی و لوازمات دیگر دارد. در این نوع سازه از برزنت یک رو مشمع ویک رو کنف استفاده می شود. که در نوع خود بی نظیر بوده و پارچه ضد آب و مقاوم می باشد. و نوع دیگر پارچه مصرفی بنر ۱۳ انس و یا فلکسی ۱۸ انس می باشد. که نوع بنر و فلکس قابلیت چاپ لوگو و تبلیغات را دارا می باشد.
ساخت سایبان، اجرای سایبان و نصب سایبان، سایبان کالسکه ای، سایبان بازویی ، سایبان فنری ، سایبان برقی ، سایبان باکس سایبان فول باکس سایبان پنجره سایبان بالکن سایبان خودرو سایبان حیاطی سایبان چتری
اکثرا مشتریانی که بخواهند سایه از بغل سایبان نیز داشته باشند ، و سایبانی با قیمت ارزانتر داشته باشند این نوع سایبان شفارش می دهند و جلو آمدگی این نوع سایبان.استاندارد ۱۲۰سانت می باشد. که در مواردی با استفاده از یک خانه اضافی می شود تا ۱۵۰ سانت هم جلو آمدگی داشته باشد.
این نوع سایبان هم برای تبلیغات ایده مناسبی می باشد، و قیمت ارزانتری نسبت به سازه بازویی، و یا فنری دارد و اما اگر در سایبان بازویی از موتور و گیربکس برقی استفاده کنیم. اصطلاحا سایبان برقی اطلاق می شود. که آپشنی جداگانه از قیمت سایبان است. و موتور سایبان بستگی به قدرت موتور ۶۰ نیوتن و ۸۰ نیوتن و ۱۰۰ نیوتن دارد.
سایبان پوششی سازه از جنس پروفیل بوده و حالت ذوزنقه درآمده و با پارچه های نانو ضد آب پوشش داده می شود و اصطلاحا به سایبان پوششی معروف می باشد. و پارچه ها ضد آب بوده و نانو است و در رنگهای مختلف در بازار موجود است، و بیشتر جهت دکوراسیون قابل استفاده می باشد.
سایبان دکوراتیو سازه آن طوری طراحی شده است که برای نما دادن و زیبایی محیط اطراف بکار می رود مثل کافی شاپ ها و رستورانها و جاهای تفریحی و گردشگری، مثل بام لند و بام تهران و غیره و طراحی مدرن و کلاسیک آن موجب رضایت مهندسان معمار و عمران قرار گرفته است. و لازم به ذکر است که پوشش آن صرفا برای زیبایی می باشد و ضد آب نیست.
سایبان چتری در انواع گوناگون موجود می باشد. چتر چوبی که از چوب روس می باشد چتر فلزی با فنرهای نشکن و رنگ الکترو استاتیک ضدخش. چتر پایه کنار چتر پایه وسط چتر تبلیغاتی چتر معمولی و غیره موجود است. ارسال به اقصی نقاط کشور.
1399/04/22
22:06:34
2915
5.0 / 5
تگهای خبر: رپورتاژ , ساخت , نانو
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب