سامانه های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می شود

سامانه های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می شود سایت امن: معاونت علمی و فناوری اعلام نمود سامانه های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می شود.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه صادرات محصولات و کالاهای دانش بنیان یکی از اهداف این معاونت است. توسعه بازار این محصولات به تامین زیرساخت هایی نیاز دارد که مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال تحقق آن است. یکی از این پیش نیازها ایجاد سامانه های آنلاین صادرات فناوری است.
ایجاد این سامانه برای بازار کشورهای همسایه و کشورهای در حال توسعه آفریقایی یکی از اتفاقاتی است که می تواند توسعه بازار جهانی زیست بوم فناوری و نوآوری کشور را به دنبال داشته باشد. تلاشی که با مشارکت بخش خصوصی و حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نتیجه می رسد.
به گفته مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه بازار محصولات دانش بنیان را به صورت جدی پیگیری می نماییم.
وی اضافه کرد: تابحال در این راه گام های قابل توجهی برداشتیم به شکلی که تا امروز ۴ هزار خدمت برای توانمندسازی و توسعه بازار به ۲۵۰۰ شرکت دانش بنیان ارائه شده است.
قلعه نوی با اشاره به ظرفیت صادراتی شرکت های دانش بنیان اشاره کرد: بر این اساس تلاش می نماییم که بازار صادراتی این شرکت ها را با وجود وجود موانعی چون بیماری کرونا و تحریم ها بیشتر توسعه دهیم. یکی از این اقدامات ایجاد سامانه های آنلاین صادرات فناوری است.


منبع:

1399/03/31
15:41:06
2387
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب