جذب سرمایه گذاری یك میلیاردی با تولید یك نوشیدنی از گیاهان دارویی

جذب سرمایه گذاری یك میلیاردی با تولید یك نوشیدنی از گیاهان دارویی فناوران یكی از شركت های دانش محور مستقر در پارك علم و فناری گیلان با ایده ای خلاقانه با تولید نوشیدنی چای تخمیری و پروبیوتی كامبوچا توانستند یك میلیارد تومان سرمایه جذب كنند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محصول این شرکت دارای خواص دارویی و گیاهی با طعم و مزه ای جدید است که خصوصیت های آن دارا بودن انواع ویتامین ها و اسیدهای مفید بدن مانند اسید گلوکورونیک است که در درمان کبد چرب کمک می نماید.

این نوشیدنی کاملاً ارگانیک بوده و هیچ مواد مضر نگهدارنده ندارد و به همین خاطر می تواند جایگزین بسیار خوبی برای نوشیدنی های صنعتی مضر موجود در بازار باشد.

نوشیدنی گیاهی تولید این شرکت فناور محصولی کاملاً جدید است و مشابه آن در بازار موجود نیست و قابل مقایسه با نوشیدنی هایی مانند نوشابه و عصاره مالت و آبمیوه موجود در بازار نیست، چونکه این این نوشیدنی گیاهی، طی یک سری فرایندهای تخمیری توسط پروبیوتیک ها و مخمر و باکتری تولید می شود. این محصولات دارای انواع ویتامین ها مانند ویتامین ث، ویتامین های خانواده ب، انواع اسیدهای مفید مانند اسید گلوکورونیک است.

تیم تحقیقاتی این شرکت فناور توانسته مقدار اسید گلوکورونیک را در این نوشیدنی به دو برابر مقدار موجود در نوشیدنی های مشابه افزایش دهد.

این شرکت تقریباً با سرمایه ای ۲۵۰ میلیون تومان آغاز به کار کرد که ۱۵۰ میلیون آن سرمایه شخصی و ۱۰۰ میلیون آن از تسهیلات پارک علم و فناوری گیلان تأمین شد.

دکتر عالیزاده، مدیر شرکت دراین خصوص اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی انجام شده و برای حل مشکلات تولید و حضور در بازار و افزایش سرمایه، از جانب پارک علم و فناری گیلان فردی بعنوان سرمایه گذار ارائه شد که با تلاش و حمایت های وی و با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان در مقطعی حساس، سرمایه گذاری شد و سبب تسهیل شگرف در ادامه فعالیت شرکت شد.

وی ادامه داد: حالا می توان گفت حدود یک ونیم میلیارد تومان در این شرکت سرمایه گذاری داشتیم و توانستیم با این میزان سرمایه، خط تولید را به صورت کاملاً اتوماتیک و کاملاً بهداشتی راه اندازی نماییم.

منبع:

1399/03/26
23:45:50
2650
5.0 / 5
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب