توسط فناوران پارك علم و فناوری زنجان

سامانه پایش بار و انرژی استان زنجان طراحی و افتتاح شد

سامانه پایش بار و انرژی استان زنجان طراحی و افتتاح شد به گزارش سایت امن فناوران یكی از واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوری استان زنجان موفق به طراحی و راه اندازی سامانه پایش بار و انرژی استان زنجان شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا و به نقل از پارک علم و فناوری استان زنجان، مرکز تخصصی پایش بار و انرژی، برای نخستین بار در سطح استان زنجان، با همکاری پارک علم و فناوری استان و حمایت توزیع برق استان زنجان با هدف هوشمندسازی شبکه توزیع برق شروع به کار کرد.
از اهم اهداف راه اندازی این سامانه می توان به پایش و مانیتورینگ برنامه های پاسخ گویی بار در فصل پیک مصرف برق سال، پایش و مانیتورینگ مشترکین بزرگ استان در طول سال، مقایسه و تحلیل انرژی مصرفی فعلی با مدت مشابه سال قبل، رصد و پایش آخرین وضعیت کنتورهای هوشمند، کنترل آلارم ها و خطای احتمالی کنتورهای هوشمند و برنامه ریزی رفع آنها، عرضه برنامه هدفمند تست کنتورهای هوشمند به امورهای اجرایی بر مبنای نتایج تحلیل کنتور برق، پایش میزان تحویل و فروش انرژی و تلفات برق و پایش مصرف ادارات و ارگان ها به صورت آنلاین اشاره نمود.
گفتنی است حمایت شرکت توزیع برق استان در استفاده از دستاوردهای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان گام بلندی در جهت اعتمادسازی فناوران و متخصصان است.1399/03/17
14:22:26
2454
5.0 / 5
تگهای خبر: آنلاین , انرژی , تخصص , شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب