در دستور كار محققان قرار گرفت؛

ساخت كمپرسورهای انتقال گاز با تاب آوری فشار 5 هزار بار

ساخت كمپرسورهای انتقال گاز با تاب آوری فشار 5 هزار بار سایت امن: پژوهشگران یكی از شركت های فناوری با كسب دانش فنی طراحی و تولید كمپرسورهای تا دو هزار بار، بتازگی طراحی كمپرسورهای تا فشار پنج هزار بار برای را انتقال گاز را در دستور كار خود قرار داده اند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، یکی از شرکت های دانش بنیان فعالیت خودرا در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات فشار بالا شروع کرد و هم اکنون این شرکت قادر به تولید کمپرسورها تا 2000 بار (30000psi) با دبی متنوع است و بتازگی نیز طراحی کمپرسورها تا فشار 5000 بار را در دستور کار قرار داده است. مکانیزم تحریک هیدرولیکی کمپرسورهای این شرکت همانند مکانیزم شرکت‎های معتبر دنیا مانند هایدروپک آمریکا و ایدرومکانیکای ایتالیا است.
کمپرسورهای کلاس L این پژوهشگران شامل کمپرسورهای فشار بالای گازی است که پرکاربردترین کمپرسورها برای جایگاه‎های گاز طبیعی محسوب می شود. فشار خروجی این کلاس کمپرسورها از 100 بار تا 250 بار است و از آن می توان در سیستم‎های پر کردن هوای Air bag، تست پنوماتیکی و کالیبراسیون، تمیزکاری سیلندر گازی،، پر کردن مخزن گازی، تامین گاز برای برش لیزر گازی و سیستم‎های جوش مداوم و انتقال گاز از تانک کامیون بهره برد.
کمپرسورهای کلاس M تولید شده در این شرکت کمپرسورهای فشار بالای گازی است که پررکاربردترین کمپرسورها برای گاز هیدروژن استو این کمپرسورها در سایت‎های تولیدی، کاربردهای کنار ساحل (off-shore) و همین طور پروژه‎های تحقیقاتی قابل استفاده می باشد.
مزیت اصلی محصولات این شرکت نسبت به محصولات با کاربرد مشابه، قیمت و هزینه‎های تعمیرات و نگهداری آن است که نسبت به آنها کمتر است.
کمپرسورهای تولیدی شرکت مطابق با استانداردهای بین‎المللی (Japanese High Pressure Safety Gas Law (HPGSL،، Canadian CSAو European CE است و در دستگاه‏‎هایی که احتمال انفجار وجود دارد (مانند گاز طبیعی یا هیدروژن) الزامات Atex اروپایی رعایت شده است.
منبع:

1399/02/23
23:45:56
2542
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب