در ادامه تحقیقات كشورها؛

سنگاپور كیت تست كرونای سریع ساخت

سنگاپور كیت تست كرونای سریع ساخت سایت امن: پژوهشگران سنگاپوری برای نخستین بار موفق به تولید كیت های تست فوری كرونا شده اند كه در زمان اندكی مبتلاشدن به این بیماری را تشخیص می دهد.به گزارش سایت امن به نقل از استریت تایمز، آژانس علوم، فناوری و تحقیقات سنگاپور اعلام نموده كه كیت های تست كرونای ابداع شده توسط دانشمندان این آژانس ظرف مدت كوتاهی بطور قطعی مشخص می كنند كه آیا فردی به كرونا مبتلا شده یا خیر.
البته این كیت هنوز مجوز تولید انبوه را به دست نیاورده است. انتظار می رود ظرف یك ماه آینده كیت مورد اشاره مورد تأیید قرار گرفته و در اختیار سازمان های درمانی و بیمارستان ها قرار بگیرد.
به گفته تان مین هان رئیس آژانس علوم، فناوری و تحقیقات سنگاپور، انتقال نمونه های گرفته شده در دمای عادی اتاق و بدون نیاز به استفاده از یخچال امكان دارد. برای این كار كیت تست همراه با یك بطری حاوی برخی مایعات خاص نگهداری می شود. نمونه های مورد اشاره در این وضعیت تا یك هفته سالم باقی می مانند.
كیت مورد اشاره به خصوص در كشورهایی قابل استفاده می باشد كه نمونه های بیماران كرونایی برای تشخیص باید در هوای گرم و در مسافت های طولانی حمل شوند.


منبع:

1399/01/08
23:36:19
3755
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب