تولید غذای كنسانتره حاوی آرتمیا برای آبزیان

تولید غذای كنسانتره حاوی آرتمیا برای آبزیان سایت امن: پژوهشگران یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوری گلستان برای اولین بار در كشور موفق به تولید غذای كنسانتره حاوی آرتمیا برای آبزیان شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این محصول با استفاده از جدیدترین اطلاعات تغذیه ای، فرموله و با بهره گیری از جدیدترین تكنولوژی اكستروژن تولید شده است.
در تولید این خوراك از مواد اولیه با كیفیت و با قابلیت هضم بالا از قبیل پودر آرتمیا، پودر ماهی، پودر كیلكا، كنجاله سویا، آرد گندم، مكمل های ویتامینی و معدنی و رنگدانه استفاده می شود.
همین طور غذای كنسانتره تولید شده بیشتر برای مصرف ماهیان زینتی استفاده می شود و از مهم ترین خاصیت های غذای تولیدی می توان به مواردی از قبیل داشتن شكل منظم، شناوری و غوطه وری مناسب در آب، ایجاد رشد سریع و یكنواخت و جلوگیری از ناهنجاری های اسكلتی در آبزیان، قابلیت هضم بالا و كاهش فضولات و افزایش مقاومت ماهیان در مقابل بیماری و استرس اشاره نمود.
برمبنای اعلام وزارت علوم، این شركت علاوه بر تولید غذای كنسانتره حاوی آرتمیا، در زمینه تولید بیومس آرتمیا نیز فعالیت دارد.
منبع:

1398/12/15
22:24:37
3506
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب