پایداركننده واكسن آشامیدنی طیور ساخته شد

پایداركننده واكسن آشامیدنی طیور ساخته شد به گزارش سایت امن محققان یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوری اردبیل موفق به ساخت داروی محافظ و پایداركننده واكسن آشامیدنی طیور شدند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محافظ و پایداركننده واكسن های آشامیدنی طیور ساخته شده توسط این شركت دانش بنیان، جزو نسل جدید استایبلیزرهای واكسن های آشامیدنی طیور است كه علاوه بر دارا بودن تمام خصوصیت ها و مزیت های سه نمونه مشابه كشورهای خارجی همچون آمریكا، آلمان و فرانسه دارای حداقل سه برابر سرعت اثر بیشتر در پایدار كردن شرایط آب برای واكسیناسیون های آشامیدنی طیور است كه این خود سبب كاهش سه برابری خطای انسانی در واكسیناسیون است. علاوه بر آن PH آب را در محدوده استاندارد واكسیناسیون كه همان ۵.۷ است، نگه می دارد و همینطور سبب افزایش فشار اسمزی ( Smoze ) و همینطور از بین بردن تمام عناصر تجزیه كننده ذرات واكسن همچون كلر و فلزات سنگین می شود.
این محصول نسبت به نمونه های مشابه خارجی حداقل ۴۰ درصد هزینه های محافظت و پایداركننده واكسن های آشامیدنی صنعت طیور را می كاهد و از لحاظ عملكرد برابر با نمونه آمریكایی این محصول و بیشتر از عملكرد نمونه آلمانی و فرانسوی خود است.
بر مبنای اعلام وزارت علوم، با تولید انبوه این محصول سالانه از واردات بیشتر از ۴۰ تن از این محصول به كشور جلوگیری می شود و در این عرصه موفق به تولید بومی با قابلیت صادرات منطقه ای می شویم.1398/11/11
00:32:06
4660
5.0 / 5
تگهای خبر: دانش بنیان , ساخت , شركت , صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب