با هدف توسعه اشتغال

بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی رسما شروع به كار كرد

بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی رسما شروع به كار كرد به گزارش سایت امن بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی با هدف پشتیبانی از فعالیتهای اشتغالزا در این عرصه شروع به كار كرد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، در جهت نهادسازی برای توسعه فعالیتهای اشتغالزا با سرمایه گذاری بخش خصوصی و سیاستگذاری دولت، «بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی» امروز (یكشنبه ۶ بهمن ماه) در مراسمی با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و عیسی منصوری معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزیر كار رسماً فعالیت خویش را شروع كرد.
با توجه به اینكه «نهادسازی» یكی از سیاست های این وزارتخانه در معاونت توسعه كارآفرینی و اشتغال، بوده است، طی ماه های اخیر نهادهای كارآفرینی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیل گری وزارت كار تأسیس شده است.
در همین زمین طی حدود ۵ ماه گذشته دو «بنیاد ملی كارآفرینی در حوزه محتوای دیجیتال» و «بنیاد ملی توسعه فناوری با محوریت بلاك چین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا» برای توسعه فعالیتهای بازار كار در حوزه های تخصصی تأسیس شده اند.
پس از تأسیس دو نهاد مذكور، «بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی» از امروز بعنوان سومین نهاد توسعه اشتغال پایدار فعالیت خویش را شروع كرد.
قرار است در حاشیه این مراسم تفاهم نامه هفت جانبه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی- وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما، دانشگاه پیام نور و بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی امضا شود.

1398/11/06
22:18:27
4182
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب