دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می كنند

دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می كنند به گزارش سایت امن مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: دانشجویان می توانند از تخفیف 20 درصدی خدمات آزمایشگاهی حوزه حمل و نقل فضایی استفاده كنند.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری كه با هدف توسعه و افزایش كیفیت خدمات آزمایشگاهی در كشور به راه افتاده است، تلاش نموده این خدمات را در تمام عرصه های علمی بسط دهد.
در حال حاضر فعالیت این شبكه بیش تر حوزه های علمی را در بر می گیرد حوزه هایی مانند فنی و مهندسی مانند مكانیك، مواد و متالورژی، برق و الكترونیك، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، كشاورزی و گیاهان دارویی، حوزه های زیست فناوری و پزشكی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.
در همین راستا شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با عنایت به اهمیت توسعه فناوری های فضایی در كشور مبادرت به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی این خدمات به دانشجویان كرده است.
«آزمایشگاه مركزی پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی با هدف پشتیبانی از پروژه های دانشجویی، برای تمامی دانشجویان تمامی دانشگاه های كشور، خدمات خودرا با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می دهد.»
رضا اسدی فرد با اشاره به این مساله اظهار داشت: یكی از اهداف آزمایشگاه مركزی پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی ارائه خدمات به بخش پژوهش در داخل كشور است. بدین جهت این آزمایشگاه مبادرت به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی برای تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسر كشور كرده است.
وی اضافه كرد: این بخش آزمایشگاهی با مجموعه های مختلف صنعتی و پژوهشی همچون صنایع هوا و فضا، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، كشتی سازی، خودرو، صنایع ریلی و طیف وسیعی از تولیدكنندگان مواد مصرفی جوشكاری، محصولات پلیمری، كامپوزیتی، مواد شیمیایی و شركت های بازرسی شخص سوم ایرانی و خارجی همانند BV، DNV، GL، LR همكاری نزدیك و مستمر دارد.
بنا بگفته اسدی فرد، دانشجویان می توانند در این طرح از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده از خدماتی مانند آزمایشگاه كروماتوگرافی، آزمایشگاه مشخصه یابی ذرات و كنترل كیفی مواد و آزمایشگاه آنالیز حرارتی استفاده كنند.
به گفته وی، دریافت خدمات آزمایشگاه خواص مكانیكی فلزات و تركیبات پلیمری، آزمایشگاه آنالیز عنصری و ساختاری، آزمایشگاه بررسی های غیرمخرب، آزمایشگاه متالوگرافی و آزمایشگاه ارتعاشات و كنترل ابعادی از دیگر خدماتی است كه در این طرح تخفیفی مدنظر است.


منبع:

1398/10/16
23:04:43
4205
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب