رییس كمیسیون آموزش مجلس خبر داد

تشكیل قرارگاه اقتصاد دانش بنیان در كرمان

تشكیل قرارگاه اقتصاد دانش بنیان در كرمان به گزارش سایت امن ایسنا/كرمان رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تشكیل قرارگاه اقتصاد دانش بنیان در كرمان اطلاع داد.


دكتر "محمدمهدی زاهدی" با بیان خبر ایجاد كارخانه نوآوری در كرمان، اظهار داشت: این اقدام در جهت شكل گیری قرارگاه اقتصاد مقاومتی در استان كرمان است كه مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان بوده و شاخص ترین خصوصیت آن هم تقویت شركت های دانش بنیان، پشتیبانی از استارت آپ ها، پشتیبانی از سمن های جوان و خلاق و مشاركت مردم در پروژه های اقتصادی می باشد.
پیش بینی اعتبار ۵۰ میلیون یورویی جهت راه اندازی كارخانه های نوآوری در كشور
رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این خبر كه در بودجه سال ۹۹ و به پیشنهاد آن كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ۵۰ میلیون یورو برای ایجاد كارخانه های نوآوری در كشور پیشبینی كرده است، اظهار نمود: امیدواریم كه بتوانیم با برنامه ریزی و مشاركت جوانان تحصیلكرده و افراد صاحبنظر طی ۳ سال آینده گام های بزرگی برای تولید محصولات و خدمات فناورانه در كشور برداریم.
نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه مهمترین الویت كشور و بزرگترین فعالیت فرهنگی، ایجاد اشتغال و رونق تولید است، تصریح كرد: هدف از ایجاد قرارگاه اقتصاد دانش بنیان استفاده از ظرفیت جوانان نخبه برای ایجاد فرصت های شغلی جدید و اتكا به توان ملی است.1398/10/10
12:50:59
4282
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب