داوری جایزه ملی فاب كلید خورد

داوری جایزه ملی فاب كلید خورد به گزارش سایت امن دبیر علمی جایزه ملی فاب اظهار داشت: داوری جایزه ملی فاب شروع شده و ارزیابی خوبی از مشاركت و حضور پژوهشگران داریم. نهایتاً بر حسب امتیازات كسب شده سه محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص شده و سازندگان آنها تندیس فاب (فناوری اطلاعات برتر) را دریافت خواهند كرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، علی نعیمی صدیق با قدردانی از مشاركت پژوهشگران، دانشجویان و فعالان علمی و پژوهشی ضمن اشاره به داوری آثار رسیده به دبیرخانه همایش، استقبال شركت های فناور برای رقابت در جایزه ملی فاب را خوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: تابحال بیشتر از نیمی از محصولات فناورانه ارسالی به دبیرخانه همایش مورد ارزیابی قرار گرفته اند.
وی ادامه داد: پس از اتمام داوری های مرحله اول، محصولات منتخب داوری، به دور دوم راه خواهند یافت. مرحله دوم داوری جایزه ملی فاب نیز در ابتدای دی ماه خواهد بود و در این مرحله پژوهشگران برگزیده، باید به صورت حضوری به دفاع از محصول خود بپردازند.
دبیر علمی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در ادامه اظهار داشت: نهایتاً بر حسب امتیازات كسب شده سه محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص شده و سازندگان آنها تندیس فاب (فناوری اطلاعات برتر) را دریافت خواهند كرد.
نعیمی صدیق درباب اعلام نتایج اولیه، توضیح داد: آذرماه ۹۸ نتایج اولیه اعلام خواهد شد. گفتنی است مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذر ماه تمدید شده است كه این تمدید مهلت در امتداد كمك به دانشجویان و پژوهشگرانی انجام شده است كه آثار خودرا ناقص ارسال كرده، یا درخواست مهلت برای تكمیل آثار خودرا داشتند. این همین طور فرصتی است تا در این میان افرادی هم كه مشتاق حضور در جایزه هستند تا این تاریخ آثار خودرا ارسال نمایند.
وی اشاره كرد: هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات از طرف پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، با شعار «ارزش آفرینی كسب و كارهای تعاملی و پلت فرم ها»، دی ماه ۹۸ در سالن وزارت كشور انجام خواهد شد. شركت ها و مدیران فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به سامانه كاربران، نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، دبیرخانه دائمی همایش در تهران در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، طبقه ۴، اتاق ۴۱۲ واقع است. پژوهشگران و علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس itmanc.irandoc.ac.ir بازگشت كنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۵۴۷۵۴ تماس بگیرند.
منبع:

1398/09/21
20:23:20
4232
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , سایت , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب