به همت پارك فناوری دانشگاه تهران صورت می گیرد

برگزاری یك رویداد سرمایه گذاری همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

برگزاری یك رویداد سرمایه گذاری همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سایت امن: رویداد سرمایه گذاری «ReTech/UTInvest98» به همت پارك علم و فناوری دانشگاه تهران همزمان با بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، پارك علم و فناوری دانشگاه تهران طی سال های گذشته كوشیده است تا با تمركز و هدف گذاری در اكوسیستم استارتاپی كشور گام های موثری را در این راه بردارد؛ در همین راستا و با عنایت به هدف اصلی خود كه تبدیل ایده به كسب و كار است و برای تحقق زنجیره ارزشی پارك، رویداد سرمایه گذاری«ReTech/UTInvest98» را برگزار می نماید.
رویداد سرمایه گذاری «ReTech/UTInvest98» كه با ایجاد فضایی برای ارتباط سرمایه گذارها و سرمایه پذیرها، انجام هر چه بهتر سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها و ایده ها را هدف قرار داده است، ۲۶ تا ۲۹ آذرماه همزمان با بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش افتتاح می شود.
برگزاری كارگاه های آموزشی و برگزاری پنل ها از بخش های مختلف این رویداد است.
"كارگاه آشنایی با نحوه ارائه طرح به سرمایه گذار+ تیم سازی"، "كارگاه تخصصی تجربه مشتری"، "كارگاه شركت های دانش بنیان، الزامات و مزایا"، "نحوه تدوین طرح كسب و كار مورد نظر سرمایه‎گذاران برای شركت های نوپا"، "پرورش ایده و خلق مدل كسب و كار"، "بوم ناب كسب و كار" و "سامانه ایران كد" همچون كارگاه هایی است كه برگزار می گردد.
بخش برگزاری پنل ها هم شامل پنل یارانه تجاری سازی، پنل انجمن پارك ها (نوآوری باز) و پنل DARSTECH است.
رونمایی از محصولات شركت های مستقر در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران، كافه پارك (هسته ها) و گپ پارك (شركت ها) از دیگر بخش های این رویداد است.
علاقه مندان حضور در هر كدام از بخش های رویداد «ReTech/UTInvest98» می توانند جهت ثبت نام به لینك http: //utstpark.ir/utinvest-98 بازگشت كنند و یا با شماره تلفن ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۳۸/۱۷۱ تماس بگیرند.
منبع:

1398/09/09
15:19:40
4141
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب