هزاران پیامك در آمریكا با ۹ ماه تاخیر به مقصد رسیدند

هزاران پیامك در آمریكا با ۹ ماه تاخیر به مقصد رسیدند به گزارش سایت امن شركت های مخابراتی آمریكا نقص فنی در كامپیوتر های سرور یك شركت خاص را عامل تاخیر نه ماهه در زمینه به مقصد رسیدن هزاران پیامك اعلام نموده اند.به گزارش سایت امن به نقل از اینترستینگ اینجینرینگ، بیشتر از ۱۶۸ هزار آمریكایی از دریافت پیامك پس از گذشت نه ماه در ایام اخیر اطلاع داده اند. علت این مسئله نقص فنی در سرورهای شركت Syniverse اعلام شده كه خدمات تبادل پیامك خویش را به خیلی از اپراتورهای تلفن همراه در آمریكا عرضه می دهد.
شركت مورد اشاره هر ماه بیشتر از ۶۰۰ میلیارد پیامك را در سرتاسر آمریكا رد و بدل می كند و مدعی است در ۹۹.۸ درصد از موارد پیامك ها بدون مشكل به دست گیرنده می رسند. اما ظاهرا این دفعه نتوانسته صدها هزار پیامك را كه به مناسبت روز ولنتاین در آمریكا ارسال شده بودند را به مقصد برساند.
این شركت در وب سایت خود اعلام نموده كه سرور آن در تاریخ ۱۴فوریه سال ۲۰۱۹ گرفتار مشكل شده و بنابراین نتوانسته پیامك های ارسالی را به مقصد برساند. این سرور در تاریخ ۷ نوامبر به شرایط عادی بازگشت و پیامك های در صف مانده به گیرندگان تحویل داده شدند.
Syniverse بابت وقوع این مشكل از كاربران عذرخواهی كرده و افزوده كه در حال بررسی رویه های داخلی خود است تا از وقوع مشكل مشابه در آینده جلوگیری شود.

1398/08/21
14:35:23
4553
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب