تویوتا برای سالمندان خودروی برقی می سازد

تویوتا برای سالمندان خودروی برقی می سازد به گزارش سایت امن تویوتا در نمایشگاه اتومبیل توكیو از یك خودروی دو نفره برقی رونمایی می نماید كه برای تردد سالمندان مناسب می باشد. این خودروی برقی با یكبار شارژ مسافت ۶۲ مایل را طی می كند.


به گزارش سایت امن به نقل از انگجت، شركت تویوتا نسخه ای از خودرو ال الكتریكی BEV خویش را در نمایشگاه اتومبیل توكیو به نمایش خواهد گذاشت. این خودرو بسیار كوچك است و به قول شركت برای حمل و نقل شهری ساخته شده است. تویوتا ادعا می كند هدف از ساخت این خودرو پشتیبانی از جمعیت سالمند ژاپنی و فراهم كردن آزادی حمل و نقل برای افراد در سنین مختلف است.
این خودروی ۲ نفره برای طی سفرهای كوتاه ساخته شده است. راننده سالمندی كه نمی تواند از پله های مترو بالا و پایین برود یا مسافت زیادی را پیاده طی كند، می تواند با كمك این خودرو به نزدیك ترین بازار برود. خودروسازی تویوتا تاكید دارد این خودرو برای طی مسافت های كوتاه مناسب می باشد. در حقیقت خودرو با یكبار شارژ می تواند ۶۲ مایل را با حداكثر سرعت ۳۷ مایل برساعت طی نماید. تویوتا می خواهد خودروی برقی مذكور را در اواخر ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه نماید.

1398/07/28
13:14:59
4176
5.0 / 5
تگهای خبر: شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب