رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب ها:

گزارش اولیه سیلاب های اخیر به رئیس جمهور ارائه شد

گزارش اولیه سیلاب های اخیر به رئیس جمهور ارائه شد به گزارش سایت امن رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب ها از ارائه گزارش اولیه سیلاب ها به رئیس جمهور آگاهی داد و اظهار داشت: گزارش نهایی به منظور بررسی دقیق تر تا دو ماه آینده آماده می شود.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، محمود نیلی احمد آبادی در نشست خبری هیات ویژه گزارش سیلاب كه بامداد امروز در سازمان مركزی این دانشگاه برگزارشد، گفت: امروز بخش اول گزارش سیلاب فروردین ماه ۹۸، منتشر و به رئیس جمهور ارائه شد.
رئیس دانشگاه تهران اضافه كرد: بنا بر حكم رئیس جمهور باید ۶ ماه بعد (۲۷ مهرماه) از حكمی كه به رئیس هیئت ویژه بررسی سیلاب ها دادند، گزارش نهایی را ارائه می كردیم اما امروز گزارش اولیه را به دفتر رئیس جمهوری ارسال كردیم.
وی بررسی سیلاب امسال را از ماموریت های مهم دانشگاه تهران عنوان نمود و اضافه كرد: امروز نامه ای به دفتر رئیس جمهور ارسال كردیم و در آن درخواست كردیم ۲ ماه دیگر وقت دهند تا گزارش نهایی را كامل و دقیق تر ارائه دهیم.
رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب ها با بیان این مطلب كه گزارش سیلاب با هیأتی ۲۵۰ نفره در چارچوب ۱۶ كارگروه به سرانجام رسیده است، اشاره كرد: بیشتر كارگروه ها گزارش نهایی خودرا اعلام نموده اند اما علت تاخیر در انتشار گزارش این بود كه دستگاه های مربوطه آنرا دیرتر اعلام نمودند بطوریكه پس از ۲۰ روز پاسخ دستگاه ها به دست ما رسید.
وی اظهار داشت: از ۱۶ كارگروه، ۱۰ كارگروه به رخداد نحوه سیلاب پرداخته اند كه نتیجه آن جامع و كامل است و می تواند در خیلی از حوادث كارگشا باشد.
نیلی با تاكید بر اینكه گزارش سیلاب یك گزارش ملی است و دقت لازم در آن انجام شده است، اشاره كرد: ما در تهیه این گزارش از همراهی متخصصان كشور بهره بردیم و دانشگاه ها نیز به ما كمك كردند كه از آنها تشكر می نماییم.
رئیس دانشگاه تهران با اشاره به اینكه در این راستا ۲ كارگاه بین المللی با مشاركت سازمان بهداشت جهانی و همین طور كارگاهی با همكاری سازمان برنامه و بودجه راه اندازی گردید، اضافه كرد: این هیات كار خودرا به درستی پیش برد بطوریكه مورد تایید كارشناسان خارجی نیز بود.
وی در ادامه اشاره كرد: درباب پیگیری یافته های هیأت بعد از گزارش سیلاب، با رئیس جمهور مذاكره كردیم كه این موارد حتما مورد توجه قرار گیرد تا از حوادث احتمالی بعدی جلوگیری شود.
نیلی اضافه كرد: اگر صاحب نظران نقطه نظراتی درباب گزارش سیلاب دارند كه می تواند به تكمیل این گزارش كمك نماید، به ما اعلام كنند و ما از آن استقبال می نماییم.


منبع:

1398/07/23
15:25:16
4186
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب