حمایت وزارت بهداشت از مركز رشد و شركت های دانش بنیان علوم پزشكی دانشگاه آزاد

حمایت وزارت بهداشت از مركز رشد و شركت های دانش بنیان علوم پزشكی دانشگاه آزاد سایت امن: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از مركز رشد و گیاهان دارویی و طب سنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان به صورت مالی حمایت می كند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی برای اولین بار برمبنای عملكرد مناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در مركز رشد گیاهان دارویی و طب سنتی از این واحد دانشگاهی حمایت مالی می كند.
حمایت مالی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به مبلغ یك میلیارد و 500 میلیون ریال است كه به حساب واحد اصفهان (خوراسگان) جهت پشتیبانی از خرید تجهیزات و فعالیت های شركت های دانش بنیان در حوزه علوم پزشكی مركز رشد گیاهان دارویی و طب سنتی واریز می شود.
مركز رشد فوق یكی از مراكز رشد چهارگانه علوم پزشكی دانشگاه است كه با مجوز شورای گسترش علوم پزشكی دانشگاه مشغول به فعالیت است و موفق به دریافت مجوز قطعی فعالیت از شورای گسترش وزارت بهداشت شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این مركز هم ­اكنون دارای تعداد ۱۰ هسته فناور، ۱۸ واحد فناور و ۲ شركت دانش­ بنیان با ۳۰ محصول تولیدی است كه ۱۵ محصول آن در حال تجاری ­سازی است.
منبع:

1398/07/09
22:54:54
4221
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب