آغاز پذیره نویسی هفتمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه در فرابورس

آغاز پذیره نویسی هفتمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه در فرابورس به گزارش سایت امن با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پذیره نویسی هفتمین صندوق جسورانه بورسی با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی از ششم مهرماه شروع می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، پذیره نویسی هفتمین صندوق جسورانه بورسی با نام صندوق سرمایه گذاری جسورانه پارتیان با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال از ششم مهرماه شروع می شود و تا پانزدهم مهرماه جاری ادامه خواهد داشت. حوزه فعالیت این صندوق، «فناوری اطلاعات و ارتباطات مالی (فین تك)» و «زیست فناوری» خواهد بود.
دوره فعالیت این صندوق ۷ سال است و از راه كارگزاری های عضو فرابورس ایران امكان مشاركت در پذیره نویسی فراهم است. در این دوره از پذیره نویسی، موسسان ۳۴ درصد سرمایه را تعهد می كنند و مابقی از راه پذیره نویسی تامین خواهد شد.
صندوق های جسورانه بورسی بعنوان یكی از ابزارهای نوین سرمایه گذاری با مشاركت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نهادهای مسؤول بازار سرمایه برای سرمایه گذاری عموم مردم در طرح های فناورانه و دانش بنیان طراحی و اجرا شده است.
این صندوق ها در واقع صندوق های سرمایه گذاری هستند كه پول سرمایه گذارانی كه به دنبال داشتن سهام در كسب و كارهای نوپا (استارتاپ ها) و كسب و كارهای كوچك و متوسط هستند و پتانسیل رشد بالایی دارند را مدیریت می كنند. این نوع از سرمایه گذاری ها سرمایه گذاری هایی با بازده و ریسك بالا محسوب می شوند.1398/07/04
13:45:17
4737
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب