توسعه اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه معاونت علمی با بخش خصوصی

توسعه اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه معاونت علمی با بخش خصوصی به گزارش سایت امن با برگزاری مراسمی تفاهم نامه همكاری میان ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی با بخش خصوصی به امضا رسید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، قبل از ظهر امروز تفاهم نامه همكاری در جهت گسترش زیست بوم كارآفرینی اقتصاد دیجیتال و پشتیبانی از رشد محصولات ایران ساخت به كمك بازار افراد برنامه نویس و تعدیل قیمت های بازار با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی میان معاونت علمی و یكی از شركت های توسعه دهنده كسب و كارهای حوزه اقتصاد دیجیتال به امضا رسید.
فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و كمك به زیست بوم كارآفرینی، كمك به هم افزایی و آگاهی بخشی قابلیت های زیست بوم كارآفرینی، همكاری در برگزاری نشست ها، رویدادها و برگزاری كارگاه های آموزشی مهارت محور و مهارت افزایی و آموزش های تخصصی و كاربردی همچون موضوعات این تفاهم نامه به حساب می آید.
این تفاهم نامه میان ستاد اقتصاد دیجیتال و شركت خصوصی به امضا رسید.
بر طبق این تفاهم نامه ستاد اقتصاد دیجیتال متعهد شد تا نسبت به اطلاع رسانی و معرفی سرویس های زیست بوم با استفاده از ظرفیت های تحقیقاتی خود اقدام كند؛ كمك و پشتیبانی از پروژه های زیر مجموعه زیست بوم برای كسب مجوزهای مورد نیاز مرتبط همچون شركت های دانش بنیان خلاق و نوآور، كمك به گسترش ارتباطات تجاری زیست بوم با سایر سازمان ها و كسب و كارها در جهت كمك به گسترش همكاری ها و كمك و حمایت های مالی از اجزای زیست بوم برای رسیدن به بهره برداری از دیگر اقدامات ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی در این تفاهم نامه است.
این ستاد همینطور در مورد ایجاد امكان ارتباط فنی اجزای زیست بوم با سامانه ها و بسترهای فنی ستادها، امكان حضور در رویدادهای ستادها جهت معرفی زیست بوم به افراد و شركت ها، ایجاد امكان استفاده از فضاهای آموزشی در اختیار ستاد و برگزاری رویدادها و رونمایی های مشاركتی اقدام می كند.
طرف شركت خصوصی هم متعهد شد تا در جهت تولید و راه اندازی اجزای زیست بوم در چارچوب سایت یا اپلیكیشن اندروید و آی اواس و یا سامانه های مبتنی بر وب آموزش و توانمندسازی رجوع كنندگان در دوره ها، كمك به بازاریابی و تضمین بازار فعالان این حوزه، ایجاد امكان درآمدزایی برای افراد آموزش دیده و غنی سازی آموزشی برای افراد آموزش دیده با برگزاری كلاس ها و دوره های آموزشی اقدامات لازم را اجرایی كند.
مدت زمان این تفاهم نامه ۲۴ ماه است كه با توافق طرف های تفاهم نامه به دفعات قابل تمدید خواهد بود.
به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، در این مراسم همینطور از آپ بازار بعنوان بازارگاهی در حوزه نرم افزارها رونمایی گردید. در این آپ بازار صاحبان برنامه های كاربردی برنامه های خویش را عرضه می دهند و این برنامه ها به شركت ها و استارتاپ های فعال در این زمینه معرفی خواهد شد.
علاوه بر آن، از برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با عنوان بوت كمپ رونمایی گردید. این دوره های آموزشی در حوزه برنامه نویسی برگزار می گردد.1398/07/03
20:34:33
4424
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپل , اپلیكیشن
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب