برآورد انعقاد قراردادهای همكاری با حجم 200 میلیارد در رویداد پهپاد

برآورد انعقاد قراردادهای همكاری با حجم 200 میلیارد در رویداد پهپاد به گزارش سایت امن دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور و دبیر برگزاری رویداد ارائه فناوری های كشور در حوزه فناوری های در رابطه با پهپادها اظهار داشت: برمبنای پیش بینی های صورت گرفته در این رویداد 200 میلیارد تومان قرارداد همكاری امضا می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا حامد سعیدی در حاشیه رویداد فناورانه صنایع، شركت ها و استارتاپ های محصولات و خدمات پهپاد در جمع خبرنكاران اظهار نمود: در این نمایشگاه بیشتر از ۵۰ شركت و موسسه فناوری های تولیدی خودرا معرفی كردند.
وی با اشاره به اینكه بعضی از این فناوران در عرصه تولید، طراحی و ارائه خدمات فعالیت می نمایند، افزود: محصولات جدیدی در این نمایشگاه ارائه شدند كه از این تعداد پنج محصول به مرحله رونمایی رسیدند.
سعیدی،، هپادهای دو زیست، سه زیست، پرنده های تركیبی هواپیما و مولتی روتور و پرنده های هیبریدی را همچون محصولات جدید عرضه شده در این رویداد ذكر كرد.
وی با اشاره به تعاملات بهادار میان عرضه كنندگان فناوری و متقاضیان در این رویداد، اشاره كرد: پیش بینی می شود كه حدود صد میلیارد تومانی برای پهپادهای كشاورزی و سنجشی قرارداد همكاری منعقد شود.
دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور افزود: علاوه بر آن ۵۰ میلیارد تومان در حوزه خدمات بازاری، سمپاشی و نقشه برداری و حدود ۵۰ میلیارد تومان در زمینه خدمات مربوط به زنجیره تامین قرارداد منعقد شود.
وی اشاره كرد: در مجموع در این رویداد حدود ۲۰۰ میلیارد تومان فعالیت احصا شده است.
سعیدی با تاكید بر لزوم سرعت توسعه پهپادها در كشور اظهار داشت: هم اكنون علاوه بر ارائه نیاز، تولیدكننده و سرمایه گذار نیز وجود دارد؛ بدین جهت بجای فرآیند پنج ساله درصدد هستیم با چنین رویدادهایی در زمان كوتاه تری به مرحله تجاری سازی برسیم.
منبع:

1398/06/27
22:31:30
4325
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , خدمات , شركت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب