پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگی

پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگی سایت امن: اخیرا پهپاد یك بار مصرف برای ارسال محموله به مناطق جنگزده ساخته شده كه می تواند740 كیلوگرم بار را حمل كند.


به گزارش سایت امن به نقل از انگجت، ارسال محموله های پستی به افراد در مناطق جنگی به طور قطع كار خطرناكی است برای اینكه احتمال زیادی وجود دارد نیروهای دشمن به هواپیمای حامل آنها شلیك كنند. در همین راستا شركت «سایلنت آرو» از پهپادی به نامSilent Arrow GD-2000 برای ارسال محموله ها رونمایی كرده است. شركت آمریكاییYates Electrospace Corporation این پهپاد را ساخته كه ۹۰۷ كیلوگرم وزن دارد. پهپاد مذكور می تواند ۷۴۰ كیلوگرم بار را حمل كند و طول بال آن نیز ۸.۵ متر است. هواپیماهای باری مانند «لاكهید سی-۱۳۰ هركولس» می توانند این پهپاد را حمل كنند. البته یك بالگرد نیز قابلیت حمل این پهپاد را دارد. اما در هر دو حالت بالهای آن هنگام انتقال بسته می مانند.
هنگامیكه هواپیما یا بالگرد حامل پهپاد به فاصله ۶۴ كیلومتری هدف رسید، می تواند آنرا از ارتفاع ۷۶۲۰ متری سطح زمین رها كند. بال های پهپاد همزمان باز می شوند و هواپیمای بدون سرنشین بدون ایجاد هیچ گونه سروصدایی به سمت مقصد حركت می كند. عملیات این پهپاد بعد از فرود آمدن و تخلیه محموله تمام می شود. البته احیانا مدلهای بعدی چندبار قابل استفاده باشند. این پهپاد در نمایشگاه DESI در لندن رونمایی شده و تولید آن از ماه آینده شروع می شود.


منبع:

1398/06/20
22:52:28
4462
5.0 / 5
تگهای خبر: شركت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب