شركت های دانش بنیان به تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی دسترسی پیدا می كنند

شركت های دانش بنیان به تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی دسترسی پیدا می كنند سایت امن: آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشكی ایران، در چارچوب خرید خدمت یا اجاره فضای آزمایشگاهی با شركت های دانش بنیان همكاری می كند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشكی ایران با حمایت شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری و با هدف ایجاد فضایی مناسب برای شركت های دانش بنیان كه فضای لازم برای انجام كار ندارند، فضاهای آزمایشگاهی موجود خودرا در اختیار این شركت ها قرار می دهد.
این طرح با هدف «انتقال تجربه و گسترش خدمات به متقاضیان»، «گرد آوری مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی برای انجام انواع تست های تخصصی»، «ارائه خدمات پژوهشی، دارویی و بالینی، انتقال تجربه و گسترش خدمات» و «تلاش برای متمركز كردن و ساماندهی امكانات و تجهیزات پیشرفته موردنیاز در رشته های پزشكی-آزمایشگاهی» اجرایی می شود.
بنا بر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همین طور «بهره برداری بهینه از امكانات موجود»، «كاهش چالش های مسیرهای پژوهشی و سهولت دسترسی گروه های آموزشی، مراكز تحقیقاتی، اعضای هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان به تجهیزات و فضاهای فیزیكی» از دیگر اهداف مدنظر برای اجرای این طرح است.
منبع:

1398/06/01
01:12:43
4300
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تخصص , خدمات
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب