با صدورحكمی از سوی ستاری؛

معاون توسعه مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب گردید

معاون توسعه مدیریت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب گردید سایت امن: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با صدور حكمی معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه را منصوب نمود.به گزارش سایت امن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری، با صدور حكمی حسین اسفندیاری را بعنوان معاون توسعه مدیریت و جذب منابع خود منصوب نمود.
در متن ستاری خطاب به اسفندیاری آمده است:
«نظر به مراتب تعهد و شایستگی علمی و عملی جنابعالی، به سبب این حكم جنابعالی را بعنوان معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه منصوب می نمایم. پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله خصوصاً ارتقاء منابع معاونت علمی و فناوری و همین طور صیانت از سرمایه های انسانی كارآمد بعنوان دارایی های اصلی سازمان مورد انتظار است.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حكیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی). هم راستا با سیاست ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دولت دوازدهم مسألت می كنم.»
اسفندیاری قبل از این سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و جذب سرمایه و همین طور مشاور و سرپرست دفتر برنامه، بودجه و تحول اداری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را در كارنامه كاری خود داشته است.


منبع:

1398/04/29
18:26:26
4377
5.0 / 5
تگهای خبر: توسعه , سازمان , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب