اختتام یك همایش و آغاز راه اندازی یك كسب وكار فناورانه

اختتام یك همایش و آغاز راه اندازی یك كسب وكار فناورانه سایت امن: مركز صنعتی سازی نانو فناوری درصدد است با برگزاری همایشی با عنوان ˮساعتِ خلقِ ثروتت، كوكˮ با به انتها رسیدن آن، یك كسب و كار فناورانه مبتنی بر نانو فناوری راه اندازی شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، مركز صنعتی سازی نانوفناوری كاربردی (ICAN) روز یكشنبه ۲۳ تیرماه میزبان رویدادی با عنوان «ساعتِ خلقِ ثروتت، كوك» است و در ضمن آن مبادرت به دنبال ایجاد فرصت های همكاری مشترك برای تولید محصول یا راه اندازی كسب وكارهای جدید در حوزه نانو است.
آیكان درصدد است با به انتها رسیدن این دوره آموزشی، یك كسب و كار جدید یا خلق محصول نانویی آغاز شود.
محمدجواد خلج، مدیر مركز صنعتی سازی نانوفناوری كاربردی هدف این مركز را جذب پژوهشگران و پژوهشگران حوزه فناوری نانو دانست كه به دنبال خلق ثروت از رشته تحصیلی و تخصص خود در حوزه فناوری نانو هستند و افزود: بدین جهت آیكان می خواهد برنامه مدرسه توسعه دهنده را در ۶ حوزه تخصصی ICAN یعنی "نانو الیاف"، "نانو كویتاسیون"، "پلاسمای سرد"، "نانو كامپوزیت های پلیمری"، "سنتز نانو مواد" و "نانو پوشش ها" پیاده سازی كند.
خلج با اشاره به مدرسه توسعه دهنده توضیح داد: مدرسه توسعه دهنده یك باشگاه مهارت افزایی است كه به ارتقای مهارت های فنی، اقتصادی، صنعتی و حتی نگرش های فردی و شخصی شركت كننده كمك می نماید و به ایجاد قابلیت های تازه ای در او برای توسعه یك محصول یا راه اندازی كسب و كاری جدید كمك شایانی می كند.
مدیر ICAN درباره یكی از مزیت های این دوره، اشاره كرد: یكی از تفاوت های شاخص این دوره با دوره های آموزشی رایج این است كه ICAN برای كسانی كه دوره را به انتها برسانند، موضوعات برای توسعه محصول دارد. این موضوعات برای شركت كنندگان ارائه شده و آنها پروپوزالی برای این موضوعات نوشته و در نهایت پس از ارزیابی و تأیید ICAN، همكاری میان ICAN و شركت كنندگان شروع می شود. تجهیزات و زیرساخت های آیكان در اختیار شركت كنندگان قرار داده می شود تا بتوانند از امكانات این مجموعه جهت راه اندازی كسب وكاری جدید استفاده كنند.
منبع:

1398/04/12
18:22:44
4196
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تخصص , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب