در دانشگاه صنعتی شریف؛

مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد

مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد به گزارش سایت امن سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.به گزارش سایت امن به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف سومین دوره مسابقات چالش ‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ۳) را با تمركز بر تكنولوژی های جدید مالی، بانكداری و پرداخت الكترونیك، طی روزهای ۲۴ و ۲۵ مردادماه سال جاری برگزار خواهد نمود.
ثبت نام در سومین دوره مسابقات چالش ‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ۳) از یكم تیرماه آغاز و تا ۱۰ مردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
رویدادهای ICT Challenge مجموعه مسابقاتی با هدف شناسایی افراد توانمند جویای كار و ورود این افراد به بازار كار است كه تحت یك سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد.
در هر كدام از این رویدادها یك چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یك مسابقه برای حل این چالش برگزار می گردد.
با توجه به چالش هدف، افراد فعال در حوزه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در جهت حل چالش مطرح شده برای شركت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند. این دوره از مسابقات در دو مرحله و با تمركز بر تكنولوژی های جدید مالی، بانكداری و پرداخت الكترونیك برگزار شده و چالش های اصلی در این عرصه انتخاب خواهد شد.
در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار می گیرد بدین صورت كه تعدادی چالش واقعی در حوزه بانكی دریافت كرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. بر مبنای تصمیم تیم داوری حدود ۱۰ الی ۱۵ تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند كرد.
در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت و هر تیم یك ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانكی را در چارچوب یك عرضه ۱۰ دقیقه ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد نمود. لازم به ذكر است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شركت های سرمایه گذار فعال در این عرصه هستند.
ثبت نام در این مسابقات به صورت تیم های دو تا چهار نفره صورت خواهد گرفت و افراد برتر همان روز جوایز خویش را دریافت خواهند كرد.

1398/04/06
11:13:29
4382
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب