ارزیابی كشت سلولی و سلول های خورشیدی نانوساختار در دانشگاه یزد

ارزیابی كشت سلولی و سلول های خورشیدی نانوساختار در دانشگاه یزد به گزارش سایت امن انجمن نانوفناوری ایران چهارمین همایش ملی و كارگاه های تخصصی علوم و فناوری را در ایام ۳۱ مرداد تا اول شهریور ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه یزد برگزار می نماید.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، انجمن نانو فناوری ایران بعنوان یكی از بزرگ ترین متولیان امر ترویج نانوفناوری در كشور و یكی از پویاترین انجمن های علمی در جهت دستیابی به اهداف عالی مصوب خود در زمینه اعتلای این شاخه نوین علمی در كشور، برگزاری سلسله همایش های ملی و كارگاه های آموزشی علوم و فناوری نانو موسوم به NCWNN را در دستور كار خود قرار داده است. این همایش ها به صورت ادواری هر دو سال یك مرتبه برگزار می گردد و نخستین همایش آن در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در دانشگاه تربیت مدرس بوده است.
چهارمین همایش ملی و كارگاه های تخصصی علوم و فناوری نانو (NCWNN۱۳۹۸) از ۳۱ مرداد تا اول شهریور ماه امسال در دانشگاه یزد برگزار می شود.
نانو شیمی، نانو فیزیك و فوتونیك، نانو مواد، سرامیك و كامپوزیت، نانو زیست فناوری، نانو پزشكی، نانو محاسبات، نانو مكانیك، نانو الكترونیك همچون محورهای اصلی این همایش است.
برگزاری كارگاه های تخصصی از برنامه های جانبی این همایش است. "طراحی و ساخت سلول های خورشیدی نانو ساختار"، "ارزیابی كشت سلولی بر داربست های مهندسی بافت"، "سنتز نانوذرات لیپیدی، پلیمری و فلزی"، " نگارش طرح كسب و كار در فناوری نانو"، "مرور، نگارش و ثبت اختراع" و "برنامه ریزی شغلی و حرفه ای" همچون عناوین این كارگاه ها است. علاوه بر آن برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای محققان در این عرصه از دیگر برنامه های این رویداد است.
آخرین مهلت برای ارسال مقالات ۳۱ خرداد و آخرین مهلت ثبت نام ۱۲ مرداد تعیین شده است.1398/04/01
15:28:48
4704
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب