معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد تاكید كرد

بین طرح های سرمایه گذاری و طرح های دانش بنیان تفاوت قائل شویم

بین طرح های سرمایه گذاری و طرح های دانش بنیان تفاوت قائل شویم به گزارش سایت امن معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این كه باید بین طرح های سرمایه گذاری و طرح های دانش بنیان تفاوت و مرز قائل شویم و این دو را از هم جدا ببینیم، اظهار داشت: باید فعالیت هایی كه دانشجویان و اساتید به لحاظ علمی و آموزشی از آنها بهره نمی برند را به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع هدایت نماییم.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دكتر روح الله دهقانی فیروزآبادی در پانزدهمین جلسه كمیته امور اقتصاد دانش بنیان با مبحث بررسی طرح های «اقتصاد دانش بنیان، برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸ و گزارشی از قابلیت ها، امكانات و شركت های دانش بنیان واحدهای دانشگاهی استان» كه امروز به صورت ویدئو كنفرانس برگزار شد، با تاكید بر اینكه ایران كشوری ثروتمند است، اضافه كرد: ثروت ایران منابع طبیعی و نفت و گاز نیست؛ بلكه مسائل و مشكلاتی است كه در صورت شناسایی و احصاء ثروت هنگفتی را نصیب كشور می كند.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: باید با عنایت به توان واقعی و پتانسیل های واحدهای دانشگاهی كار را شروع و از فعالیت های غیرمتمركز پرهیز نماییم، چون كه در این صورت با برخی از طرح های ناموفق یا نیمه موفق رو به رو خواهیم شد. طرح های فناوری و نوآوری صرفاً درون دانشگاهی، طرح های معقول و منطقی نیستند.
دكتر دهقانی تاكید كرد: افرادی كه در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به كار می شوند باید از جانب مدیران با دقت، حساسیت و باوسواس انتخاب شده باشند. این معاونت به یك كارگزار سخت گیر، واقع نگر و امین نیاز دارد.
وی اظهار نمود: برنامه كسب و كار نویسی و بیزینس پلن BP و FS در مباحث اقتصاد دانش بنیان بسیار جدی و مقرر است دوره های متمركز فشرده BP و FS نویسی در استان های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردد.1398/03/13
15:23:07
4314
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب