رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی مطرح كرد

تاثیر مثبت تحریم ها

تاثیر مثبت تحریم ها به گزارش سایت امن رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی اظهار داشت: تحریم های وارد شده، تأثیر مثبت داشته است چون كه تقاضا برای پژوهش و تولید از پژوهشگاه مواد و انرژی بیشتر شده است.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، علیرضا خاوری امروز (یكشنبه، پنجم خرداد) در حاشیه بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پژوهشگاه مواد و انرژی اظهار نمود: این پژوهشگاه كه در حوزه مواد و انرژی فعالیت دارد، یكی از پژوهشگاه های با سابقه و ملی كشور است.
وی با اشاره به اهداف فعالیت این پژوهشگاه افزود: پژوهشگاه مواد و انرژی به سمت رفع مشكلات فنی و مهندسی كشور پیش می رود.
وی با اشاره به تخصص گرایی در این پژوهشگاه توضیح داد: عمده دانشجویان و كاركنان پژوهشگاه مواد و انرژی دارای دكتری هستند و در حوزه فعالیت خود تجربه و توان كافی را دارند.
این مسئول ابراز كرد: به دنبال آن هستیم كه شرایط مناسبی فراهم نماییم تا پژوهشگران این مركز بتوانند ایده های خویش را به فناوری تبدیل كنند تا از این طریق زمینه خودكفایی كشور و پیشگیری از خروج ارز را فراهم نماییم.
رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی افزود: بیشتر پژوهش های این پژوهشگران مربوط به حوزه صنعت می شود.
خاوری با اشاره به اینكه پنج پروژه انرژی خورشیدی، آب شیرین كن و سایر انرژی های دانش بنیان در دستور كار پژوهشگران پژوهشگاه مواد و انرژی قرار دارد، عنوان كرد: تحریم های وارد شده به كشور تأثیر مثبت داشته است چون كه تقاضا برای پژوهش و تولید از پژوهشگاه مواد و انرژی بیشتر شده است.
وی در انتها اظهار داشت: از معاونت علمی و فناوری می خواهیم كه حمایت بیشتری از شركت های دانش بنیان داشته باشد.
1398/03/06
19:52:00
4384
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب